• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

''Bir şehire tepeden bakmak'' Konulu Fotoğraf Yarışması (ANKET)

Sizce hangisi?

• Toplam katılan
    12
  • Anket kapatıldı: .
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Düş

Özel Üye
Özel üye
Tabi benim başka isim gücüm yok tek gayem aybukeyi nasıl yarışma sonuncusu yapsam diye kafa patlatiyorum. Ne kadar mutsuz ne kadar bencil bir kadınsın sen yahu. Olumsuzluklar ile yaşamak yerine biraz empati kurmayı denesen belki farklı açılar görebilirsin.

Yarışmaya katılan diğer arkadaşlardan özür diliyorum. Şuan saglik sorunlarimdan dolayi kötü bir süreç geçiriyorum,ilgilenemedim. Aksi halde yarışmadan cektigim fotoğraftan sonra tekrar anket düzenlemesi yapmam gerekiyordu.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tebrikler @nazenin yine kapmışşsın birinciliği birazdan rütbe ayarlanıyor. :D

Kimsenin umrunda değil zaten düş hanım bana kalırsa fotoğrafı bilerek çekti o çekince benim oy sayım düştü
Diğer fotoğraf shoplu olduğu söylendiği için çekilmişti galiba. Bir anket maddesinin anketten çıkarılması diğer oyları etkilemez, hatta anket sistemimiz öyle ki ben de oylamalara müdahale edemiyorum. Dolayısıyla bu durumun başka bir seçeneği etkilemesi mümkün olamaz. Olsa olsa oyunu değiştiren üyelerimiz olmuştur.

Yeni yarışmalarda buluşmak dileğiyle.

Bu arada bugün itibariyle yeni bir telefon aldım artık tüm yarışmalarda birincilik benim :D Kaliteli fotoğraf çekmeyen bir telefon kullandığım için dereceye girememiştim :P

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Tebrikler @nazenin yine kapmışşsın birinciliği birazdan rütbe ayarlanıyor. :D

Diğer fotoğraf shoplu olduğu söylendiği için çekilmişti galiba. Bir anket maddesinin anketten çıkarılması diğer oyları etkilemez, hatta anket sistemimiz öyle ki ben de oylamalara müdahale edemiyorum. Dolayısıyla bu durumun başka bir seçeneği etkilemesi mümkün olamaz. Olsa olsa oyunu değiştiren üyelerimiz olmuştur.

Yeni yarışmalarda buluşmak dileğiyle.

Bu arada bugün itibariyle yeni bir telefon aldım artık tüm yarışmalarda birincilik benim :D Kaliteli fotoğraf çekmeyen bir telefon kullandığım için dereceye girememiştim :P
O zaman 5 numaralı fotoğrafa oy veren arkadaşlara soralım veya @EsRaRenGiz ve @Sentinus kaç numaralı fotoğrafa oy vermiş onu öğrenin söylesinler oylarını hangi fotoğraftan yana kullandılar

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
@AybüKe sanırım yeterince açık yazdım sonuçlara ben dahi müdahale edemezken başka birinin müdahil olması düşünülemez. Gereksiz bir tartışma bu, zaten kimlerin kaç numaralı resme oy kullandıkları görünüyor.

Biz burada kırgınlık, gerginlik olsun diye değil eğlenelim diye düzenliyoruz bu yarışmaları!

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.