• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir Erkek & Bir Bayan, Dost Olabilir mi?

Bayan & erkek arkadas olabilirmi?

• Olamaz(Ateşle barut bir arada olmaz)

Oy: 3 16.7%
  • Olur tabi.Cok var benim karsı cinsten arkadasim.

Oy: 13 72.2%
  • bilmiyorum.Olmadı daha.

Oy: 0 0.0%
  • benim farklı bir yorumum var!

Oy: 2 11.1%

• Toplam katılan
    18

e-PaCk

Forum Gururu
when harry met sally>>film geldi aklıma o yüzden
ha bir de sprite ın acımasız gerçekleri var:D
bi de how ı met your mother ın bi bölümü gözümde canlandı :P
çok sağlam delillerim var kısaca =L=L

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Hayat bir filmden veya sprite reklamından ibaret olsaydı.... :)
Benim de aklıma bir atasözü geldi sağlam delildir ;;)
Bir İnsanın Fikri Neyse, Zikri De Odur...

e-PaCk

Forum Gururu
hayatı forumdaki yazıdan ibaret görmekten iyidir en azından sanatsal bir yönü vardır; en azından sanatsal yapıtların toplumu yansıttığından haberin vardır :):):)

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
En azından burada gerçek kişi ve fikirler varken, bir film sadece kurgulamadır.
Yoksa siz hala filmlerde ölen kişilerin gerçekten öldüğüne mi inanıyorsunuz?? :)

e-PaCk

Forum Gururu
ha bu arada fesatlık düşüncesinden sonra şu masum düşünce gözüme takıldı.
Senin hayatına birisi girdiği zaman kendini biraz çekmeli ve aynı şekilde onun hayatına birisi girdiği zaman kendini biraz çekmelisin.
fesatlığın allahıdır diyorum ve artık yorum yapmıyorum.

erkek arkadaşımla(normal olan arkadaşıma) bi sevgilim olana kadar ne kadar yakısam sonrasında da o kadar yakınımdır. aksi takdirde ben sevgili yaptım arkadaşım azıcık uzak durmanı bekliyorum senden ama yanlış anlama biz fesat değiliz moderenliğin kitabını yazdık matbaa bulamadığımız için bastıramadık der gibi oluo sanki

not: siz moderen olun ben köyüme dönücem :D:D

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Magazinci bir yapınız var :) Cümleleri kesiyorsunuz aynı onların konuşmaları kestiği gibi :)
Anlamamış olmanıza veriyorum ki anlamadığınız aşikar :)
Efenim... Hayatına birisi girdi haydi bana güle güle değil mesele. Ama hayatınızda birisi varken her zaman kankanızla/abinizle/bacınızla gibi sıfat taktığınız arkadaşınızla 7-24 gezmek, arkadaşınızı ilşkinin ortasına sokmak, herşeyinize karıştırmak yanlış. Bir ilişkinin ortasına kardeşini bile koymak yanlış. Peki kardeşinize birşey hissediyorsunuz anlamına mı geliyor bu?
Ayrıca 1 noktada sizle hemfikirim...
Bence de siz köyünüze dönün :D Yakışır ;;) :))

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bence bu toplumlara ve kültürlere göre değişiklik gösterir.Bazı kesimlerde bu mümkünken bazı kesimlerde özellikle İpekin döndüğü yerlerde pek mümkün algılanmamaktadır.Ama benim şahsi kanaatim ateş ve barutun geçtiği şıktan yana.Suistimale açık bir yakınlaşma.

zevzek

zevzek®
Özel üye
Aslinda herkes dusunse bunun tecrubesini yasamıstır hayatında ben tecrubelerimdn dost olamıyacağı kanaatine vardım. Bir sohbet oramında bir bayanla konusmaya baslamıstikki kendisi ozellikle egitim görevlisydi konusma onun evli oldugunu ögrendigimde amacim kötu değil zaten sohbetiniz cok hos dost olabiliriz dediğimde :P birak bu ayaklari bir iki gun surmez bağlanırsınız siz erkekler demisti. :D sonuç : olamaz zaten kendini belli eder taraflar