• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Bir kadınin kalemin den Kadınların güçlü olmasından korkan erkek

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bir kadınin kalemin den
erkeğin sizin başarılarınızdan, konumuzdan ve de sağlam karakterli oluşunuzdan korktuğunu nasıl anlamanızın pek çok yolu var.. bunlardan biri arkanızdan sizin hakkınızda söylediği şeylerin neliği.
Sağlam duruşunuza ve fikirlerinizi uygulamadaki kararlılığınızı görünce, "erkek gibi kadın allah kocasına/sevgilisine sabır versin." Der. Bir yanlışını eleştirir ve boyunun ölçüsünü alması için bir iki fırçalarsınız, "evlenmedi ya bu onun siniri, evlenseydi böyle sinirli olmazdı." Der. Bakımlısınızdır, kendiniz için giyinir parfüm sürersiniz, hemen pas atar ama o malca pasa karşılık vermezsiniz, "burnu havada sürt*ğün teki." Der.
Der de der anlayacağınız. Bunları sizin arkanızdan söyleyen erkek sizden korkan erkektir. Çünkü insan korktuğu şeyi kafasında küçümseme eğiliminde olduğundan, size yok evlenmemiş, yok sürtük diyerek sizi küçümseyip, korkusunu ve çekincesini bastırmaya çalışır ve kendi egosunu ve bilincini bu yolla rahatlatır.
Aynı zamanda bir kadının arkasından bunları diyen arkadaşınız varsa, yine aynı şey geçerlidir. O arkadaşınız o kadından çekiniyordur.
Bundan kaynaklı olarak şunu söylemek istiyorum.. arkasından bu tür şeylerin söylendiği kadınlar, sakın rahatsız olup üzülmeyin ya da geri adım atmayın. ikidebir vızıltısıyla sizi rahatsız eden bir böceğin sesinden ancak ve ancak onu ezerek kurtulabilirsiniz. Diğer türlü dışarı atsanız diğer camdan girer, görmezden gelseniz vızıltısı kulağınızı daha çok tırmalar. Dolayısıyla, Ezin. Ve yolunuza aklı başında kadınlar ve erkeklerle devam edin.
 
Top