• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir Aşk Hikayesinden geriye kalan Mailler

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
bu yazışmalara eski zamnladaki mektuplaşmlara benzetiyorum. Ozamn kağıtlara dökülen yazılar şimdi mailleree dökülüyor..Sanalın sahteliği altında tutunmaya çalışan gerçek bir aşk gerçek bi tutku...Bütün herşeye rağmen ben burdayım diye fırlıyor...Ben sahte değilim gerçeğim diye haykırıyor...Özletiyorr...hissettiriyor...Aşk ne aşkın tarifii ne...aşk ne isterr....Farklı boyut belkii amaa aşkı yaşıyor...tutkuyu duyumsuyoruz...İki gizli aşık gibii buluşup kimse yakalamadaann birbirine doyamadan ayrılıyoruz bazen..bazen doyasıya yaşıyoruz sevdamızı...ama yine ayrılık zor geliyor kopamıyoruz...zaman bile bize karşı gibi..o kadar çabuk akıp geçiyorki...saatin ilerleyişine şaşıyorum bazen..bu kadar saat konustuk mu biz diyorum...nette genelde arkadaşlarla önemli bişi yoksaa 10 dakikadan fazla muhabbet edemezken senle konusurken saatlerin akıp geçmesi ve hala senden kopamayışıma şaşıyorum...aşk bu mu dersin...yanındaken bilee özlemek..aslındaa senle konuşurken seni daha çok özlüyorum..dahaa çok istiyorm hayatım da var olmanı....seni sensiz değil senle yaşamayı istiyorum...dizlerindee uyuyup öpücüğünle uyanmak istiyorum...ellerimii yüzünee değdirmekk..tenini hissemek istiyorum...özlüyorum senii hergünden daha çok...seni kadar derinden içten sevmiyorum belki amaa seviyorum bende işte kendimce...seviyorum...

Canım... Kaybolan zaman ve kaybolmayı bekleyen zaman. Biz ademoğulları kaybettiklerimize sızlanıp keşke demeyi alışkanlık haline getirenler değilmiyiz ki gelecekte kaybolmayı bekleyen zaman için bir şey yapmadan b ekleriz. Gelir elimizden akar..akarrr. akarrr ve birden pufffff. Yine keşkeler dillerimizde.. Dikkat ettinmi bilmem ama nostaljiyi arayıp dururuz. Mektuplar, eski ramazanlar, eski bayramlar en önemlisi eski aşklar.... Bazen düşünürüm yada arkadaşlarla üslubunca tartışırız nostaljiyi. Neden eskiiii Eskiler neden güzel. Yada yeniler neden kolayca kabul görmez. Benim kanımca yeni olan şeylerde heyecan az galiba. Sarfettiğimiz bütün keşkeler gibi.......

Keşkeyi ne kadar çok kullanırsak hayatı o kadar ıskaladığımızın farkındalığına varmak gibi bir misyonu ne zaman yüklenmeliyiz ? Keşke, insanların kaybettiklerimi yoksa tecrübelerin
temelini oluşturan yapı taşlarımı? keşkeler insan kişiliğinin okulu mu ? yada sorumluluklardan kaçmanın en kolay yolu keşkeler mi ?

Seni özlemenin keşkelerini yaşayan ben için keşke kelimesi hayallerimin temelini oluşturuyo aslında. Ahhhh keşke şimdi yanında olabilseydim deyip yanındaymış gibi seni yaşamaya başlamam gibi. Sanki keşkeler benim dostum canımmm. Seni bana yakınlaştıran şey galiba....Halbuki ben keşkelerden nefret ederim...... Sence dostuma ihanet mi ediyorum.

Aşk : keşke dediğimiz değilmidir aşkımmm. Özlemek aslında arzularımız değilmidir. Yanındayken bile özledim diyebilmek sevgiliye duyulan hasret değilmidir bebeğim............................................................................................................................................................................................................................

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Hayal gözlümsün... Gizemli sevdamsın.... Kadınım olurmusun yalnızca benim kadınım kalırmısın.... Seni kadınım gibi kıskanmama, sana karım gibi sahip olmama izin verirmisin..
Keşkelerimde kalıp hayal dünyamın gizeminde benimle kalırmısın aşkım.... Seni sevmeme izin verirmisin. En asisinden. Bazen masum bazen hırçın..... Ellerimden tut. Hiç bırakma ellerimi. Beraber yürüyelim, insanlara aldırmadan sarılalım. Kah koşalım...Kah yürüyelim beraber. Yemek yiyelim mesela. Çay içelim köşe başında. Üşüyelim beraber. Simitimizi paylaşalım ara ara. Bazen birbirimizin avuçlerı içine alalım yanaklarımızı. Gözlerimiz kilitlensin mesela. Dudaklarımız uzasın. Seni çok seviyorum deyiverelim hesapsızca. Öpüşelim ara ara. Denize, dalgalara bakalım yüksekten.. Arkandan sarılayım izlerken ufku. Saçların uçuşsun mesela..Yanaklarıma değsin ara ara.... Kır gezisine gidelim sıkça. En yüce ağacın altında kenetlenmiş kollarımızın arasında uykuya dalalım mesela. Uyandığımızda gün batmış olsun bazen. Panikleyelim. Geç kaldım eve ben ne yapcam şimdi de korkuyla. Evine bırakayaım seni mahallene girmeden. Merak edeyim seni ne yaptın acaba diye.. Özleyeyim seni gecenin bir yarısı... Sarhoş olayım mesela hasret duyayım sana.. Pencerenin altına gelip perdene bakayım. Pencerenden al beni içeri mesela. Sessiz kalalım... Sarılalım odanın içinde ayakta. Seni seviyorum aşkım demek için geldim sana diyeyim. Bırakma beni. Azıcık sarılıp uzanalım yatağına koyun koyuna öpüşelim mesela..... Gün doğmaya başlasın.. Gitme vakti gelsin... Zor ayrılalım birbirimizden meselaaaaaa........

İşte ben bütün bu hayallerimle seni sensiz en derinden sevmeyi bile çok seviyorum... Ben seni çok seviyor ve arzuluyorum. Arzularım olmaya devam edermisin aşkım.................