• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni seven böyle sevsin ..

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Çok sevdiğim bir cümledir...
Evet beni seven böyle sevsin.. Çünkü neden? Benden bu huyları çıkardığın zaman ortada bir "BEN" kalmaz...

Bence de kimse kimse için değişmemeli.. Ben sadece kız-erkek ilişkilerini de kastetmiyorum aslında genelliyorum, herkesin hayatında olmazsa olmazları olur.. Ama mesela "ben" dediğin huylarının bazıları geçmişte karşılaştığın insanlarla ve eski tecrübelerinle ilgili değil midir? Belki eskileri, yeni ve daha iyileriyle değiştirmek iyi gelmez mi? Bana tavsiye ettiğin bir kitap vardı hani orda da böyle bir şeylerden bahsediyordu sanki :) ( konuyu uzatasım geldi can sıkıntısı :D )

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
... ... denilebilir...ama sevdiğin için tabi ki bişeyleri değiştirmelisin...değiştirmezsen arada ne keyif ne huzur ne de SEVGİ kalır... ben böyleyim demek kolay yolu seçmektir... Ama herkes bilir ki zor olan şeyler insana mutluluk verir..

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
tevafuk oldu bu söz çıktı karşıma sanıyorum çok uygun oldu :))

eiqmQtM.jpg

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Biri sürekli yanlış yapacak birde yaptığı yanlışta ısrar edip ben buyum beni seven böyle sevsin diyecek ..Tabi ki bu onun özgür iradesi,tercihi,yapısı,karakteri vs. vs. buna sözüm yok ama benimde böyle birine verecek sevgim yok ..:)

Ben yarın evleneyim her gün içip karımı döveyim yada evde hatunum duruken çocuğumun çoluğumun nafakasını başka kadınlarla yiyeyim ondan sonrada ben buyum beni böyle sev diyeyim ..Buyurun hanımlar söz sizin..:D

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Biri sürekli yanlış yapacak birde yaptığı yanlışta ısrar edip ben buyum beni seven böyle sevsin diyecek ..Tabi ki bu onun özgür iradesi,tercihi,yapısı,karakteri vs. vs. buna sözüm yok ama benimde böyle birine verecek sevgim yok ..:)

Ben yarın evleneyim her gün içip karımı döveyim yada evde hatunum duruken çocuğumun çoluğumun nafakasını başka kadınlarla yiyeyim ondan sonrada ben buyum beni böyle sev diyeyim ..Buyurun hanımlar söz sizin..:D

hiç polemik havamda değilim bir ara yorum yaparım :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye

Örnek süperdi :D:D

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Gerçek bi sevgi varsa değişimin farkına bile varmazsınız.. Karşılıklı fedakarlık söz konusu ise bunun lafını bile etmezsiniz..

Bu cümleyi söyleyebiliyorsanız karşınızdaki kişiyi pek de sallamıyorsunuzdur bence :)