• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni Nasıl Bilirsiniz:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Beyefendi biri olarak bilirim.. Son zamanlarda foruma ilgin nedense biraz azaldı sanırım iş yoğunluğundan olsa gerek. Tutumunu, tarzını sevdiğim bir genç kardeşimsin.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
mutlu olmayı hakeden...karadenizli(hemşerim be)...Galatasaray'lı...şiir sever birisin...her daldan yazdim be..

umarım herşey gönlünce olur celal...

Celal28-

Forum Gururu
çıkacak sonuçlara hazırsın her halde

ne olursa olsun razıyım kardesim iyi yada kötü bilinmek isterim egerki bir yerde yanlış bir hareketim yada dawranışım warsaki bunu burda söylenmesinide isterim ona göre bir daha tekrarlamamaya calışırım bunu acmamın en büyük etkenlerinden bitanesinde bu oluşturuyor..!!

wien06

V.I.P
V.I.P
Celal seni tanidigim kadariyla duygusal ve duygularini saklamayan bunun yani sira forumda belli bir cizgide tüm üyelere ayni seviyede sevecen yaklasan bir kisilige sahipsin. Ayrica simdiye kadar foruma ekledigin paylasimlarin hepside cok seckin ve güzel iyiki bizlerle berabersin.

Celal28-

Forum Gururu
Allah Ayırmadıgı Sürece Hep Burda Kalmak İstiyorum Sizlerle Beraber Bu Güzel Ve Sıcak Sohbetlerin Anlatılamayan Sözcüklerle İfade Edilemeyecek Kadar Güzel Olan Bu Yerden Hiç Ayrılmak İstemiyorum