Beni Nasıl Bilirsiniz?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Çok fazla aktif olamadım ama oldugum bir gün içersinde oldukça sevimli buldum :)
Aramızda olmaya devam etmeni diliyorum. Daha çok tanımaya diyor , yorumumu biraz daha vakit geçince güncellemeye karar verip usulca ayrılıyorum konudan :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben de epeydir katılamadım foruma ama gördüğüm kadarıyla paylaşımı seven bir kardeşimizsin. Bir de çok sıcakkanlı biri izlenimi oluştu bende, hep buralarda kalman dileğiyle. :)

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Yaklaşık bir haftalık bir üye olarak beni nasıl bilirsiniz? Üye olduktan sonra tesadüfen yandaki mesaji okudum okurkende yanlislikla "Bilirdiniz" diye okumusum. Vah vah zavalli Üye diye aklimdan gecirdim. Neyseki hata bendeymis Bu üyeye allahtan uzun ömürler diliyorum.gülmektenoluyorum Umarim bunu dogru anlarsiniz :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Yaklaşık bir haftalık bir üye olarak beni nasıl bilirsiniz? Üye olduktan sonra tesadüfen yandaki mesaji okudum okurkende yanlislikla "Bilirdiniz" diye okumusum. Vah vah zavalli Üye diye aklimdan gecirdim. Neyseki hata bendeymis Bu üyeye allahtan uzun ömürler diliyorum.gülmektenoluyorum Umarim bunu dogru anlarsiniz :)
Hahaha bu çok iyidi ama :D Allah korusun yeni sınavdan çıktı yaşıyor :D
Allah uzun ömürler versin.

Mesajını sonlandırırken kendini açıklamana gerek yok yanlış anlamayız biz hepimiz iyi yürekli art niyetsiziz aile gbiyiz yani çekinme hiç yanlış anlaşılırm dye :)

İreeem42

Özel Üye
Özel üye
Yanlış anlayacak bir durum yok, arada olur böyle şeyler ?. Samimiyetin içinteşekkür ederim ????