Beni Nasıl Bilirsiniz ?

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Hımm çok iyi tanımıyorum aslında o yüzden harika, mükemmel diyemem abi ama :D..Boş insan değilsin onu biliyorum..üyelerle ilgili durumlara kayıtsız değilsin ,Sohbetin güzel ,bir konuda tartışma şeklin kaliteli=)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Kayıtsız şartsız, forum bütünlüğünün bozulmaması için elinden geleni yapan, forum huzurunu sağlamaya çalışan. Kimseyi kimseye ezdirmeyen. Adil bir insan. Yardım sever, hoş görülü, ölçülü, art niyetlilere cevabı ders niteliğinde olan. İyi niyetlileri kollayan. Hakkı, hak edene teslim eden. Umursuz olmayan. Tecrübeli, bilgili, yüreği kocaman bir değer... Olumsuz yanlarını görmedim. Pekte olduğunu sanmıyorum. Olumsuz yanlarını art niyetlere gösterdiğini düşünüyorum. Dostlarına olumlu yanlarını... (İstisnai durumlar olabilir) Sen ve şen kal. EMİ.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
simdi cok zamanim yok :))) zamanim olunca yorumsuzu yorumlarim :)))) sagolun arkdaslar yorumsuz hakinda birsey ögrenmis olduk sayenizde ben bunlardan yola cikarak birseyler iler liyen gunlerde karalarim :))
ama izledigim kadari ile biraz karizmatik biraz yarismaci biraz asabi ve gece sabaha kadar oturup aksama kadar uyuyan :v:))))