• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni Nasıl Bilirsiniz ?

arzum

Forum Tutkunu
Seni nasıl bilirim? şöle bi düşüneyim ,

Samimi,içten,cana yakın,saygılı,yardım sever bir hocamsın:)

Sürekli üyelere nasıl faydalı olurum diye kendi kendini yiyip bitiren birini görüyorum karşımda buda beni mutlu ediyo açıkcası insanlara yardımcı olmaya çalışman, azmin ,başarıların bence burdaki gençlere birer örnek aynı zamanda hep böyle kal hocam iyiki bu siteye üye olmuşum iyiki sizleri tanımışım:)

Safir

Özel Üye
Özel üye
Bir şekilde herkese yardımcı olmaya çalışan, ki kurulduğundan beri forumu ayakta tutan sebeplerden biri bu diye düşünüyorum, güvenilir, içten, bu güzel forum ortamının devamını temin ettiği için de müteşekkir olduğum kişisin :)
Aslında söylenecek herşeyi arkadaşlar yazmış, başka birşey gelmiyor aklıma :)

LoSt_LoVe

Forum Onuru
seni nasıl bilirim sadece sitede seni biliyorum nerden dersen çok iyi arkadaşlar edinmişsinki senden çok iyi bahsediyolar.buda gösteriyoki sen aslında iyi yardımsever cana yakın birisin.

lostbule ablamdır kendisi ama yanlış yere yazdıysam kusura bakma daha bilmiyorum nerenin yanlış nerenin dopru yer olduğunu bu hata bir daha olmaz kusura kalma

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bölümün işleyişi şöyle enes. İsteyen üyemiz "Beni nasıl bilirsiniz" tarzı bir konu açıyor ve diğer üyeler o üyemiz için yorum yapıyorlar. Yani bunun için seninde bir konu açman ve diğer üyelerin seni nasıl bildiklerini yorumlamaları gerekiyor :)

AngeL

Özel Üye
Özel üye
seni anlatammaki ben kelimeler yetmez ama sunu söylim güvenilir sadik birisin ve yardim sever, ne zaman ihtiyacım olsa yanımda oldun sen benim ve elinden geldi kadar yardim etin tesekkür ediyorum hersey icin...iyiki varsin iyiki tanidim seni:)

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Yorumsuz hocam,kusuruma bakmayın lakin en zor ısındığım kişilerdensiniz:D
Ayrıca karizmatik,görevini tam ve eksiksiz yapan,programları ile forumu ve bilgisayar dünyasını geliştiren,forumun en çok merak edilen kişisisisiniz.
(Elbette bütün bunlar benden sonra en iyi olarak:D)

Top Bottom