• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni Nasıl Bilirsiniz?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Seni nasıl bilirim himmmmm:)

Aklı başında, ağır başlı, kelimeleri yerli yerinde kullanan,paylaşımcı,, müzik ve siir sever,forumun sevilen,saygı duyulan bir ferdi olarak bilirim. Samimiyetine inandığım kişilerdensin. Ve tabiki sevdiğim. ;)

Ben de seni çok seviyorum Çağla, çok güzel cümleler bunlar teşekkür ederim :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
İnsanlar yakın buldukları, kanının kaynadığı kişileri yıllardır tanıyormuş gibi hissedermiş..

Sanki seninle daha önceden tanışmışız, karşılaşmışız gibi hissediyorum bende.. ( :

Bana da bazen yorumlarını falan okurken sanki tanıdığım bir arkadaşım yazmış, ne düşündüğünü çok iyi anlıyormuşum gibi geliyor.. Senin de böyle düşünmene çok sevindim :) Belki de gerçekten karşılaşmışızdır, yan yana geçmişizdir ama haberimiz olmamıştır :)

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Bana da bazen yorumlarını falan okurken sanki tanıdığım bir arkadaşım yazmış, ne düşündüğünü çok iyi anlıyormuşum gibi geliyor.. Senin de böyle düşünmene çok sevindim :) Belki de gerçekten karşılaşmışızdır, yan yana geçmişizdir ama haberimiz olmamıştır :)

Bende böyle hissetmene sevindim canımm ( :

Belki de dediğin gibi yan yana geçip gittik :)

İyi ki aramızdasın ( :

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sabırlıdır, ayın konuğu dönemindeki sabrı ve hiç bir soruyu atlamamış olması karizmasını yükseltmiştir :D:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ah bir de reelde görsen :D Sabırsızlığımla ünlüyümdür :D

İnce eleyip sık dokur, sadece bir kez avatar değiştirmiştir :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Ah bir de reelde görsen :D Sabırsızlığımla ünlüyümdür :D

İnce eleyip sık dokur, sadece bir kez avatar değiştirmiştir :D

Hiç öyle görünmüyor burdan ama öğrencilerine de bir sormak lazım tabi :P

5-6 tane değiştirdim aslında ama sonuncuyu uzun süre kullanmıştım, bu da bayağı kalır gibi :)