• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bende İz Bırakan Sözler....

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Ne kadar kızarsak kızalım,ßir tebessümüne yenik düştüğümüz insanlar var ,bir de ne kadar kızarsak kızalım öfkemizin dinmeyeceği insanlar ...

yaren*

Özel üye
Aşk; kelime değil bir cümledir. Kurmak içinse, özneyle yüklem değil, iki yürek gerekir.

yaren*

Özel üye
Her şeye Biraz "SEN" Kattım ben !
Bazen Bir Bardak Çaya.
Bazen Bir Yudum Suya.
Bazende Bir Lokma Ekmeğe.
Anladım Ki Bu Hayatın Tadı Yokmuş.
Bir Parça "SEN" Olmayınca. !

yaren*

Özel üye
Neyi Özledim Biliyormusun.. Elimin Diğer Elimi Değil De..
Güvenle Başka Bir Eli Tutmasını Özledim..
Yorgun Saatler'de Düşlerim'de Sıcak Gülümsemeyi.
Ağladığımda Çağırmadan Gözyaşımı Silecek Yüreği Özledim..

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
'Kendimi bulursam kaybediyorum; inanırsam şüphe ediyorum; eğer zaten elde etmişsem sahip olmuyorum. Gezinir gibi uyuyorum ama aslında uyanığım. Uyurmuş gibi uyanıyorum ve kendime ait değilim. Hayat nihayetinde upuzun bir uykusuzluktur. Düşündüğümüz ve yaptığımız her şey; onu bölen, ayıltıcı sıçramalardır.'

Fernando Pessoa

muhtar*

Özel Üye
Özel üye
Şimdi yoksun… Seni dilediğim gibi düşünebilirim,tutar ellerini öpebilirim uzun uzun… kimseIer ayıplamaz beni,yokluğunda seni sevdiğimi anlayamazlar.

muhtar*

Özel Üye
Özel üye
Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken,bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim,ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel

yaren*

Özel üye
Kimi yeşil gözlüyüm diyor kimi mavi kimiside elâ. Bende diyorum ki, ölümüne sevecek kadar gözü kara değilsen gözlerin gökkuşağı olsa ne fayda...