BEN ASLA YAPMAM" diyenden kork!

İnsanoğlu kendisini bazen olduğu gibi değil ''olmak istediği'' gibi sunar. Özellikle konu aşk meşk olunca bu türden '' ruhsal yalanlar'' daha çok görülür. Ayrıca eğer insan sürekli '' Ben dürüstüm açık görüşlüyüm rahat bir tipim ve kavga sevmem'' falan diye kendisinden bahsediyorsa ona'' dikkat edin''. zira kendisini öven insanların aslında '' dediği gibi'' olmadığı çok fazla karşılaşılan bir durumdur. Lakin insan'' nereye kadar'' kendisini gizleyebilir ki? bir süre sonra ''ne olduğu'' anlaşılıyor tabii ya olan tertemiz sevgilere emek verilen ilişkilere oluyor... Kadın kırk yaşlarında bir reklamcı tanınan sevilen biri. Çok çekici bir kadın ama '' arızalı'' erkeklerden fena halde ağzı yanmış. Bu yüzden son derece seçici davranıyor asla çapkınlık yapmıyor ve ''hayat boyu'' birlikte olabileceği bir adam arıyor.Bir tanıtım için gittiği üniversitede eşinden ayrılmış yakışıklı bir emekli askerle tanışıyor ve kısa bir süre sonra ''aşk başlıyor''... Aslında adam emekli asker olmaktan çok ''hippi''gibidir. modern giyiniyor gülmeyi eğlenmeyi seviyor ve kadına sürekli '' seni üzmem baskı yapıp boğmam asla huzursuzluk vermem'' diye güven de veriyor. Ayrıca '' ben kavgadan şiddetden hiç hoşlanmam yapımda yok zaten'' diyor ve ilk zamanlarda sahiden de ''şeker gibi''davranıyor. şefkatli ve incelikli görünüyor. ve kadın sevinçten havalara uçarak ''Aradığım adamı nihayet buldum diye konuşuyor çevresine ve de adamı bütün dostlarına tanıştırıyor. Ançak aradan daha bir ay geçmişken adam kadını'' emir eri gibi''fırçalayıp eleştirmeye gittiği yerlere karışmaya her lafından bir başka ''mana'' çıkarıp kavga yaratmaya başlıyor. Üstelik ''maganda gibi'' konuşup kırıcı şakalar bile yapıyor. Vaziyete bakan kadın''yahu bu hiç konuştuğu bir adam değil tipik bir maço hatta KIRO'' diye düşünüp adamdan soğuyor ve ayrılmak istiyor. Ama sen misin ayrılmak isteyen? Hani o ''şiddet bilmeyen'' adam onu yerlerde sürükleyerek dövüyor. kadınsa şimdi acı ve öfkeyle ''Anladım ki ben asla yapmam diyenden korkacaksın'' diyor...