Bazen Birileri Gelir Hoş Gelir.

Düş

Özel Üye
Özel üye
Bir Malatyali gordum sanki.
Hemde dobra dobra gelmis, gelir gelmez ortaligi karistirmis. Hatta "zılgıtı" yemis :) Ayni havayi soluyor olmamiza istinaden, bu forumda daha yuzeysel davranmani tavsiye ederim. Zamaninda bizzat denedim, olmadi :))
Hee ayrica hosgeldin.

Perastis

Üye
Bir Malatyali gordum sanki.
Hemde dobra dobra gelmis, gelir gelmez ortaligi karistirmis. Hatta "zılgıtı" yemis :) Ayni havayi soluyor olmamiza istinaden, bu forumda daha yuzeysel davranmani tavsiye ederim. Zamaninda bizzat denedim, olmadi :))
Hee ayrica hosgeldin.

Bu akşam hava biraz serin buralarda hemşerim.
Sorun değil insanlar eleştiriyle kişiye hakareti ayırt edemediyse bu benim değil öğretmenlerinin ayıbıdır derim.
Yüzeysel olmayı asla başaramadım samimiyetsiz olmak yerine kendim olur dışlanırım en sevdiğim huyumdur.
Ben çok sağlam bir forumda forumların forum olduğu dönemde banlama yetkisi olan editörlerdendim çok yönetici gördüm böyle en fazla banlar e ozaman ya forumu cebinden öder ya da kepengi indirir gider çeşitliliğe karşı tarafsız olmayı başarabilmeli yöneticiler.

Hoş bulduk.

Düş

Özel Üye
Özel üye
Dun yandik bugun serin serin yuruyoruz.
Forum yonetiminden yana sıkıntı yok, icin rahat olsun. En son yapmak istedikleri sey uye banlamak olur bence. Bu arada yuzeysel olmak kisiligimizden odun vermez. Kirici degil de yapici olmak daha mantikli.
Onu bunu birakta an itibari ile universite ve belediye duraginda kutuphane gordum. Sevinmeliyiz :)

Perastis

Üye
Dun yandik bugun serin serin yuruyoruz.
Forum yonetiminden yana sıkıntı yok, icin rahat olsun. En son yapmak istedikleri sey uye banlamak olur bence. Bu arada yuzeysel olmak kisiligimizden odun vermez. Kirici degil de yapici olmak daha mantikli.
Onu bunu birakta an itibari ile universite ve belediye duraginda kutuphane gordum. Sevinmeliyiz :)

Yordu zaten o konu beni ben ihtiyar bi adamım. Çevreyolunu ordaki durakta mı hani alt geçidin yanındaki duraklarda ciddimisin sen. :alkis:

Çöşnük tarafı hep serin bugün kanala gidip dondurma yiyenlerdenmisin.:uyz: