• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

BALIK(19 Şubat - 20 Mart)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Olumlu Özellikleri: Alçak gönüllü. Şefkatli. Sempatik. Hassas. Adapte olabilir. Etkili. Anlayışlı. Nazik. Sezgili. Renkli hayaller. Derin duygular. Sevgiye düşkünlük. Merhametli. Güzel sanatlarda başarılı. İyi niyetli. Yardımsever.

Olumsuz Özellikleri: Belirsizlik. İhmalcilik. Gizlilik. Kolay dağılmak. Zayıf arzular. Kararsızlık. Mücadeleci değil. Karamsar. Çekingen. Alıngan


Nerdeyse hepsini taşıyorum desem yalan söylemiş olurmuyum :(
 

zeka küpü

Katılımcı
Ben de hemen hemen hepsini taşıyorum aşırı duygusal olmaları altüst olmalarındaki ana sebeptir.. bir de aşağıdaki cümle de doğrudur duyurulur :)

Balık kadınının hayali sonsuz ve mükemmel aşktır. Böyle bir aşk bulduğunda hayatındaki en önemli şey bu olur. Aşırı derecede kıskançtır. Beraber olduğu kişinin yanına dişi sinek bile yaklaştırmaz.
 

r0se

Forum Onuru
Özel üye
13 Mayıs 2016 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, Ay Akrep burcunda. Duygular gündemde. Diğer sorunların hepsini gölgede bırakabilir.. Anlaşma zorluğu çekmeyeceksiniz. Bol bol iltifat alabilir hayaller dünyasında uçabilirsiniz. Görsel sanatlarla ilgilenenlerin başarılı olmaları mümkün. Sorumluluklarınızı ve bulunduğunuz mevkiyi de düşünerek kararlar almalısınız.


Balık Burcu Hurriyet Yorumu
Gelecekte olacakların izini geçmişte yaşananlarda bulabilirsiniz. Geçmişten ders çıkartmalı ve o dönem sizin için en faydalı olan yöntemleri hatırlamalısınız. Bazı ilişki, ortaklık veya iş birliklerinin faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hedeflerimizi (günlük hedefler dahil)gerçekleştirme konusunda istekli ve enerjik bir gündeyiz. Fikirlerimizi açıkça ortaya koyabilir, karşı tarafı kolayca ikna edebilir ya da etkileyebiliriz. Olumlu görüşmeler, yazışmalar, fikir paylaşımları, toplantılar ve yazılı ve sözlü sunumlar için olumlu günlerdeyiz. Başarılı iş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler kurabileceğimiz on gün. Derin bağlar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu
Bugün sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte programlar yapabilirsiniz. Ev hayatınızdaki teknik konuları çözmek için uygun bir gündesiniz. Ani gelişen olaylar gündeminizi değiştirebilir. Yakın çevrenizde keyifli değişiklikler olabilir. Geleceğinizi etkileyecek keyifli olaylar gündeme gelebilir.

Balık Burcu Sabah Yorumu
Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Arkadaşlarınızın size güç verdiği konularda yetersiz olduklarını göreceksiniz. Yeni tanışacağınız kişilerin üzerinizde bıraktıkları hoş etki sizi yanıltmasın.

Balık Burcu Radikal Yorumu
Gün boyunca sezgilerinizin yüksek olduğu, meditasyon ve enerji çalışmaları yapabileceğiniz, sakin ve sessiz ortamlarda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz enerjisi yumuşak olan bugünde sevdiklerinizle size özel olan sakin ve sessiz ortamlarda yapacağınız görüşmeler moralinizi yükseltecektir.

Balık Burcu Takvim Yorumu
Son günlerde oldukça yoğunsunuz. Kendinizi belli standartlara sokmak istiyorsunuz. Bu yüzden de çok çabalıyorsunuz. İstikrarlı olmaya çalışmalısınız. Sağlığınızı koruyun.
 
Top