Ayla, annesinin en sevdiği çiçek olan papatyaları toplamış

Ayla annesine verdiği çiçekleri ne için vermis Ola bilir

• Teşekkür için

Oy: 0 0.0%
  • Sevgiyi ifade etmek için

Oy: 1 100.0%
  • Özür dilemek için:

• Özel bir günü kutlamak için

• Annesini mutlu etmek için

Oy: 1 100.0%
  • sizin fikriniz

• Toplam katılan
    1

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ayla Çiçek, annesine çiçek toplamış. Annesi çok mutlu olmuş ve Ayla'ya teşekkür etmiş. Ayla da annesinin mutlu olmasına çok sevinmiş.
Ayla, annesinin en sevdiği çiçek olan papatyaları toplamış. Papatyalar tarlada açmış ve çok güzel kokuyorlarmış. Ayla papatyaları bir bukete bağlamış ve annesine getirmiş.
Annesi papatyaları görünce çok mutlu olmuş. Ayla'ya sarılmış ve teşekkür etmiş. Ayla da annesinin mutlu olmasına çok sevinmiş.
Ayla ve annesi birlikte papatyaları vazoya koymuşlar. Papatyalar evin salonunu süslemiş ve güzel bir koku yaymışlar.
Ayla ve annesi o akşam papatyaların yanında sohbet etmişler. Ayla annesine gününde neler olduğunu anlatmış. Annesi de Ayla'ya dinlemiş ve tavsiyelerde bulunmuş.
Ayla ve annesi birlikte çok güzel bir akşam geçirmişler. Ayla annesine çiçek topladığı için çok mutluymuş. Annesi de Ayla'nın sevgisini ve ilgisini hissettiği için çok mutluymuş.
Ertesi gün, Ayla annesiyle birlikte parka gitmişler. Parkta papatyaların olduğu bir alan varmış. Ayla annesine papatyaları göstermiş ve "Anne, dün sana topladığım papatyalar buradaymış." demiş. Annesi gülümsemiş ve "Evet, çok güzel papatyalar." demiş.
Ayla ve annesi parkta birlikte dolaşmışlar. Salıncakta sallanmışlar, kaydıraktan kaymışlar ve dondurma yemişler. Birlikte çok güzel bir gün geçirmişler.
Ayla annesiyle birlikte olduğu için çok mutluymuş. Annesi de Ayla'yla birlikte olduğu için çok mutluymuş.
Ayla ve annesi eve döndüklerinde, Ayla annesine papatyalardan bir taç yapmış. Annesi papatya tacını takmış ve çok güzel görünmüş. Ayla annesine sarılmış ve "Seni seviyorum anne." demiş. Annesi de Ayla'ya sarılmış ve "Ben de seni seviyorum Ayla." demiş.
Ayla ve annesi birlikte çok mutlu bir hayat yaşıyorlarmış. Birbirlerini çok seviyorlarmış ve her zaman birlikte vakit geçiriyorlarmış.