• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Merakettim

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
ben de mi :D bugune kadar hiç öyle bir ortamda bulunmadım ama içten içe bir merakım var. o potansiyelimi görmüşsün demek :D
muhtemelen 40lı yaşlarımda meslekten soğumuş,çevremdekilerde sürekli kusur arayan,memnuniyetsiz,huysuz bir kadın olurum
ben de mi :D bugune kadar hiç öyle bir ortamda bulunmadım ama içten içe bir merakım var. o potansiyelimi görmüşsün demek :D
Merak etme. Kadınların çoğu böyle ;) (Forumda linç etmeyin beni, bu söylediğimden dolayı)
muhtemelen 40lı yaşlarımda meslekten soğumuş,çevremdekilerde sürekli kusur arayan,memnuniyetsiz,huysuz bir kadın olurum
Ben de öyle tahmin ediyordum ama bu cümleyi kurduysan eğer, huysuz-memnuniyetsiz bir insan olmaktan korkuyorsun demektir. Bence atlatacaksın;)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Bak bu gün vatsap gurubunda bişey keşfettim. Sizlere "Canom Ablalar Birliği" diyecem :D
Bu "Canom Ablalar Birliği" üyeleri @nazenin @AybüKe sonra @KıRMıZı @Düş @Çağlayağmur @TeBeSSüm @Papatya bi kaçtane daha var böyle nikini bilmediğim. Sizin 40 lı yaşlarınızda altın-kısır günü yapıp falcıya fal baktıracağınızı tahmin ediyorum. Sen bu gurubun başını çekiyorsun:P

Ahaha sen varya sen :D
hissetmiş olmalisin daha dün çaldılar kapimi gün için ama hastayım gelemem dedim geçen ay alttaki komşuna gitmişsin dedi teyze tavır yaptı gitti :D Ankara'ya gekdigimden beri gün gün geziyorum sağolsun sitedeki teyzeler ablalar bensiz gün yapamiyor ?
İyiki yavrum var da bahane edip kaçıyorum patladigim yerde :D
tiksindim ileride kısıra evet ama altın gününe fazlasıyla doyarim :D

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Ahaha sen varya sen :D
hissetmiş olmalisin daha dün çaldılar kapimi gün için ama hastayım gelemem dedim geçen ay alttaki komşuna gitmişsin dedi teyze tavır yaptı gitti :D Ankara'ya gekdigimden beri gün gün geziyorum sağolsun sitedeki teyzeler ablalar bensiz gün yapamiyor ?
İyiki yavrum var da bahane edip kaçıyorum patladigim yerde :D
tiksindim ileride kısıra evet ama altın gününe fazlasıyla doyarim :D
Biliyoz da konuşuyoz:hey