• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Merakettim

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
İyi tamam gel hadi seni de yorumlayalım. :D

Tam emin değilim ama seni tanıdığımı sanıyorum. Baban veya annen veyahut her ikisi de öğretmendi. Nevşehir'e birinin tayini çıkmıştı. Böyle hayal meyal hatırlıyorum. Nerden baksan 10 sene olmuştur.

Onun haricinde forumun ablalarından olduğunu düşünüyorum. Hani varya bi kaç kişi bi araya gelir, "aaa canım yaa senin sarmalarına bayılıyorum" -- "ay çok saol şekerim. tarifini vereyim istersen" gibi bişey işte. :P

Bi kaç kez de çok sinirli olduğunu düşündüğüm konu mesajlarına denk geldim. "Sen beni kandırdığını mı sanıyorsun" falan gibi. Burdan da anlaşıldığı üzere, tersin pis :P
Babamin ogretmen oldugu dogrudur da nevsehir kısmı tutmadı ? ha birde evet tersim pistir ?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Sana antin kuntin sorular buldum, başlıyorum :D
int main(void){...
Sevdiğin insanın da seni çok sevmesi ve evlenmeniz mi yoksa on milyon euro mu? (bak euro diyorum :P)
Ben dürüst olacağım ve sevdiğim insan değil on milyon euro diyeceğim. Çünkü sevdiğim biri yok malesef. Bug'a düştün. :D
Bir haftalık çılgın bi tatile çıkacaksın. Sevgilinle mi gitmek istersin, en yakın arkadaşınla mı?
En yakın arkadaşımla :)
En sık kullandığın sosyal medya nedir? (forum hariç)
Sadece facebook.
En sevdiğin ve en sevmediğin özelliklerin neler?
Bu soru daha önce çok çıktı. Bi öncekinde de çıktı. :D
Bunu bilmiyorum. Belki daha önce farklı cevaplar vermişimdir.
"Tutarlarsa tutarlıyım, tutmazlarsa tutarsızım" Yıldız Abla ;)
Hayatında neyi erteliyorsun şu an, sürüncemede bıraktığın bir konu var mı?
Bi müddet gönül işlerini erteliyorum. Bi de bikaç proje var onları. :P
Hayatından çıkarmak istediğin kişileri bir kerede çıkarabiliyor musun?
Yok. Ben kimseyi hayatımdan çıkarmıyorum. Uzaklaşıyorum, çıkmak isteyen kendi çıkıyo.
Kendinde fiziksel tek bir özelliği değiştirmene izin verseler ne olur?
Buyumu uzatırdım. 1.70'im ben :D
Artık bitsin dediğin, çok sıkıldığın güncel bir muhabbet var mı?
Bunu anlamadım ama artık bitsin dediğim kredi borcum. 2 senedir ödüyorum. Bu son sene inşallah. İliğimi kemiğimi sömürdü.
Moral bozukluğunu nasıl gizlersin?
Mümkün olan her durumda espri yapmaya çalışarak. Çok saçma şeyler çıkıyo ortaya. Hem moralim de düzeliyo :D
Sana karşı yapıldığını düşündüğün en nahif davranış neydi?
Nahif kelimesinin anlamını bilmiyorum. TDK'dan baktım anlamadım :D
Kontrolcü biri misin yoksa daha rahat mısındır?
Yerine ve durumuna göre. Çok fazla kontrolcü değilim ama ortalık yerde de hal ve hareketlerime dikkat ederim.
Çalışırken en keyif aldığın programlama dili nedir?
C++,C,Java,JavaScript,PHP ... Ben sevmediğim şeyleri öğrenemiyorum. Pascal vardı okulda, öğrenemedim. Basic vardı gine aynı. :/
Yazılımla ilgili ilerisi için bir hayalin var mı?
Bi kaç projem var ama zamanım ve param yok :S
10 yıl sonrası için nasıl bir gelecek hayal ediyorsun? Dünya çok farklı bir yer mi olacak sence? Bu konuda iyimser misin kötümser mi?
Siyasi bakarsak 3. dünya savaşı çıktı çıkacak. Hayalimde, farklı bi teknoloji çıkacak gibi geliyor. Uçan arabalar falan. Ya bi düşünsene uçan araban var :D
Güncel muhabbetten kastım medyayla ilgiliydi hani mesela son iki gündür bir Palu ailemiz var :D Nahif derken de anlayışlı, hassas, "vay be böyle insanlar kaldı mı" dedirtecek bir davranışı kastettim. Ben de baktım şimdi Tdk'dan acaba yanlış mı yazdım diye :D
Güzel cevaplardı, teşekkür ederim. Kolay gelsin :)

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye

Düş

Özel Üye
Özel üye
Bak bu gün vatsap gurubunda bişey keşfettim. Sizlere "Canom Ablalar Birliği" diyecem :D
Bu "Canom Ablalar Birliği" üyeleri @nazenin @AybüKe sonra @KıRMıZı @Düş @Çağlayağmur bi kaçtane daha var böyle nikini bilmediğim. Sizin 40 lı yaşlarınızda altın-kısır günü yapıp falcıya fal baktıracağınızı tahmin ediyorum. Sen bu gurubun başını çekiyorsun:P
ben de mi :D bugune kadar hiç öyle bir ortamda bulunmadım ama içten içe bir merakım var. o potansiyelimi görmüşsün demek :D
muhtemelen 40lı yaşlarımda meslekten soğumuş,çevremdekilerde sürekli kusur arayan,memnuniyetsiz,huysuz bir kadın olurum

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Güncel muhabbetten kastım medyayla ilgiliydi hani mesela son iki gündür bir Palu ailemiz var :D Nahif derken de anlayışlı, hassas, "vay be böyle insanlar kaldı mı" dedirtecek bir davranışı kastettim. Ben de baktım şimdi Tdk'dan acaba yanlış mı yazdım diye :D
Güncel muhabbetten kastım medyayla ilgiliydi hani mesela son iki gündür bir Palu ailemiz var :D
Palu ailesi neymiş ya. Bizim iş yerinde bi arkadaş var. iki gün raporluydu hasta olmuş."Akşama kadar Palu ailesini izliyodum" diyo. :D
Ben poşet muhabbetine takılıyorum. Daha uzatmanın bi anlamı yok. Zaten bu zamana kadar verginin bile vergisini veriyoz sesimiz çıkmıyo. Bi poşete takılmanın anlamı yok bence.
Nahif derken de anlayışlı, hassas, "vay be böyle insanlar kaldı mı" dedirtecek bir davranışı kastettim. Ben de baktım şimdi Tdk'dan acaba yanlış mı yazdım diye :D
32 yaşında bir erkeksen eğer, söylediğin durum imkansıza yakın :D
Yine bekleriz :)