Ayın Konuğu ezgi3535

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
:))) demek ezgimiz çokta sessiz değilmiş.

Okuldan girdim sorulara öyle devam edeyim.

Seçmeli ders ekle deselerdi sana okulda var olanlar dışında hangi konuda ders eklerdin?

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
:))) demek ezgimiz çokta sessiz değilmiş.

Okuldan girdim sorulara öyle devam edeyim.

Seçmeli ders ekle deselerdi sana okulda var olanlar dışında hangi konuda ders eklerdin?
sessiz değilim zaten sessiz kaldım mı annemler şüphelenirler kötü birşey oldu diye :)
Bazı öğrenciler bazı dersleri sevmiyor bazı derslerdede sıkıldıkları için herkesin rahat edeceği bir seçmeli des olsa daha iyi olur öğrencilerin kafalarını dinlemeleri için çoğunlukla müzik dinleyerek rahatlar bazılarımız onun için müzik olan bir sınıf olabilir seçmeli ders olarak yani :) Zaten müzik dersi ticaret lisesinde 9. sınıfta görülüyor kendi bölümünü seçincmüzik dersi omuyor onun için iyi olurdu aslında :)
Ben kendim için matematik dersi görmediğim için matematik dersi olabilirdi sylarla uğraşmayı seviyorum ama ilgilendiğim konular olunca daha iyi oluyorum :) Şimdilik bunlar aklıma başka gedi :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Ticarett mezunuyum bende :) bilirim oradaki durumu.

Derslerden biraz uzaklaşalım . Forumdan sorayım şimdide.

Forumda olmasını istediğin bir bölüm varmı?
Bir günlüğüne admin olsan ne yapardın ? :)

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
Ticarett mezunuyum bende :) bilirim oradaki durumu.

Derslerden biraz uzaklaşalım . Forumdan sorayım şimdide.

Forumda olmasını istediğin bir bölüm varmı? ya şimdi üye olduğumdan beri hiç eksik bir şey görmedim yani merak edipte acaba bu bölüm var mı diyede araştırmadım. :) Ama bölümler güzel ya :)
Bir günlüğüne admin olsan ne yapardın ? ehehe ben ve admin olmak hiç iç açıcı gibi durmuyo :D O anki durumuma bağlı aslında önceden hiç kararlaştırmam ki ben ne olmussa o zaman olur biter :) Eğer bir günlüğün admin olursam ne yapcağım o zaman görülür heralde :)
:)

ezgi3535

Özel Üye
Özel üye
:)

Bir gününü nasıl geçirirsin ?

• Canım sıkıldığı zaman küçük kardeşim duru'yu da alırım dışarda birlikte gezeriz ona istediği oyuncağı alırım.
  • Ama canım sıkılmıyorsa odamda müzik açarım duruyla birlikte tabi şarkı eşliğinde oynarız duru'nun sevdiği bir kaç şarkılar var o şarkıları açarım bana sarılarak dinleriz sonra ben arada çerezforuma girerim ne var ne yok diye. Ama okul olmadığı zamanlar bütün günümü duruyla eğlenerek geçiririm :)