AŞk

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P

Aşk-İle-İlgili-Güzel-Sözler.jpg

Sen yüzümdeki tebessümün sebebi, mutlu zamanlarımın mimarısın. Taze kahve kokusu, baharda ilk açan papatyasın. Hiçbir kelime seni, benim gözümdeki güzelliğini anlatmaya yetmez.

Hele saflığın, masumiyetin… Bunca kötü insanların arasında kir değmemiş temiz kalbin. Bilmiyorum sana olan aşkımın derinliğini nasıl anlatacağımı. Bir yol bulabilsem tüm dünyaya, senin hayatımdaki en güzel varlık olduğunu haykırsam.

Biliyor musun sevgilim, sen yokken ben içi boş bir kutu gibiydim. Sen geldin ve benim içim ışıltılarla doldu, gün ışığı girdi penceremden. Hayatımın en değerli mücevheri senmişsin, paha biçilemeyen. Altından kıymetliymiş, saç telinden parmak uçlarına kadar olan her zerren. Dünya malı da neymiş be sevdiğim, senin ellerin elimdeyken ?

Dünya seninle güzelmiş, yaşamak seninle anlamlı. Aşk bir bedende iki kişi olabilmekmiş, güzeli görebilmekmiş. Ve ben senle şenmişim; sen varken mutlu, sen varsan hayat dolu.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Dünya seninle güzelmiş, yaşamak seninle anlamlı. Aşk bir bedende iki kişi olabilmekmiş, güzeli görebilmekmiş. Ve ben senle şenmişim; sen varken mutlu, sen varsan hayat dolu.

Bu kadar güzel söz vav

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

Yeter ki taşımayı bil. Ben sana bir değil bin güzel anlam da yüklerim.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
SEVMEK sadece sevgilim var demek değidir
SEVMEK ellerini tutup yağmurda yürümek değildir
SEVMEK boynundaki kolyede ismini taşımak değildir
SEVMEK sadece beğenmek,hoşlanmak değildir
SEVMEK günlerce ağlamak,
SEVMEK ismini kalbine kazımak,
SEVMEK sevdiğini kalbinde yaşatmak,
SEVMEK sevdiğini görebilmek için herşeyi göze almaktır...
SEVMEK YÜREK İSTER..
♥️
♥️

sev.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Fuzuli’ye sormuşlar: “sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?” “Sevmek” demiş; “çünkü sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın.” Fuzuli eminim bugünlerde aynı sözü söylemezdi; kimse artık ne yaptığının farkında değil.