Aşk Aşk sözleri

Gül 34

Usta
Resimli aşk sözleri

Resimli aşk sözleri

Resimli aşk sözleri

Resimli aşk sözleri

Resimli aşk sözleri

Resimli aşk sözleri

Resimli aşk sözleri

Resimli aşk sözleri

Gül 34

Usta
  • Öylesine çoklarla dolu seviyorum seni ama bu sevgim öylesine değil.
  • İnsanlar ilkeleri ile yaşarlar. Ben bir yanlış yaptım bu yanlış senin ilkelerine uygun gelmedi.
  • Affetmek istediğinde gerçekten affetmiş olmazsın. Çünkü affetmek ya vardır ya da yoktur, bundan sonrası sadece sevgidir.
  • Birisini ne zaman affedeceğine, ancak ondan vazgeçeceğinde anlayabilirsin.
  • Israrcı olmamalı hiçbir zaman, sadece elinden gelenin en iyisi yapmak yeterli olacaktır.
  • Hep aklımdasın derdin bana, senin balık olduğunu ise çok geç anladım.
  • İnsanı en çok acıtan şey yaşayamadığı hayalleridir.
  • Git dediğinde gideceğim ama kal dediğinde kalacak mıyım?
  • Yaşat umudunu, kim alacak ki onu insanların elinden?
  • Hissettim ellerini ellerimde ve senin kız çocuğu gibi gülüşlerin kulaklarımda yankılandı.
  • Bir düş gördüm geçen gece, beni alıp uzak diyarlara götürüyordun. Orada yaşıyorduk tüm kaygılardan ve baskılardan uzakta. Orada yerimizi alıyorduk, mutluluğun kıyısında.
  • Rüzgârdır fısıldayan bana gözlerinin rengini. Ben ise hiçbir şey görmeyerek sadece seni bekliyorum, rüzgârın uğultusunda.
  • Sular kabaracak çeşmelerden, balıklar ise uçmaya başlayacak, bakarsın çöllerde de çiçekler açmaya başlayacak seninle ben kavuştuğumuzda.
  • Sona erecek seninle ömrüm, ama yine de az gelecek bir ömür ona.
  • Yosun yeşili gözlerinde, kaybolup gitsem bilinmez denizlerin derinliklerine doğru. Orada beni kayıp krallıklar karşılasa ve ben de bir gülüşünden hareketle, boğulup gitsem.
  • Geceler olurdu kimse olmazdı sokaklarda. Bir ben ve çocukluğum kalırdık baş başa. Boş futbol sahaları bulur, kendi kendime maç yapardık, sessizce.
  • Tavan arasında buldum seni, kaybettiğim anıları. Orada oturdum kaldım, ta ki anılar beni ele geçirinceye dek.
Hiçbir şeye benzemez aşkın, her türlü sevince üstün tuttum onu ve her şeyden üstün geldi bana.

Gül 34

Usta
  • Kuşlar ağaçlarda ötüyor, kelebekler çiçeklerde dolaşıyor. Herkes ayrı neşesinde, ben neden bu neşeye katılamıyorum?
  • İnsanlar içinde yaşayıp bu kadar insana hasret kalmak denizin ortasında yaşayıp susuz kalmaya benziyor.
  • Yosunlara benzerdi saçın, onların kesif kokusunda ellerime dolaşırlardı ve ben onlardan kurtulamaz boğulurdum.
  • Her şey eskiden tek renkti, seni tanıdım ve her şey bir anda aydınlandı.
  • Aşk güller arasından esen bir rüzgâr gibidir, kokusuyla baş döndürür.
  • Orada, terk edilmişliğimin kıyısında buldun beni. Ne güzel bir liman ne güzel bir sığınmaydın.
  • Ben hep gidenlerin arkasından baktım durdum. Sonra onların gelişleri için bekleyim durdum.
  • Hep benim için yenemeyeceğim bir düşman gibiydin. Yenildim ama savaşı kaybetmedim.
  • Sessizliğin ortasında çığlığım olurdun, bilirdim. Bu çığlıkları bir tek sen duymazdın.
  • Birden gülüşün belirdi her şeyin ortasında ve her şey yine mutlulukla doldu.
  • Senin gittiğin yollardan hemen sen geldin. Başkaları hep giderdi halbuki.
  • Hem yakınıyorum hem de kendime kızıyorum. Madem bu kadar güzeldi sevdiğin, bu sızlanmak niye?
  • Ateşten bir gemide yol alıyorum ve sular gemiyi söndürmüyor.
  • Seni bulduğum yaşamın kıyısında her akşam bekliyorum. Birlikte geçireceğimiz güzel günlerin gelmesini bekliyorum.
  • Seninle karşılaştığımda hiç bu kadar olacağını bilmezdim. Meğer insan hiçbir şey bilmiyormuş.
  • Gülüşün, uyuyuşun, çocuksu hallerin. Bu yüzden seni seviyorum.