Annemin Günlerdir Aradığı Resim

egece

Üye
Bu resim annemin foruma üye olduğundaki resmi ve ben bu resmi yanlışlıkla silmiştim:D Tırım tırım bu resmi arıyor günlardir çok önemliymiş tamam çok tatlıyım burda ama bu kadarda aranmaz ki :v hem makyajsız hemde sabhın köründe okula gitmek için açılırken çekilmiş resim neden bu kadar önemli bu kadınları anlayamıyom :DCerez sayfasını açık görünce bir baktım ki özel mesajımda varmış konu açıp hemen kopyaldım ki slinmesin tekrar aman lütfen silmeyelim ablalarım abilerim resmen canıma okuyor cadı:)) tatlı:P foruma girince burdan kopyalasın ölümsüz olsun bende kurtulayım dırdırından;;)

egece

Üye
Her ikinizde güzel görünüyorsunuz. Tamam silmeyizde annen bu duruma ne der bilemiyorum:)

çağla abla çıkmışken geri girdim foruma aklıma takıldı şimdi ben bu resmi buldum diye sevinçle paylaştım ama şimdi resmini paylaştım diye kızar mı bilemedim bu işin sonunda fırça yemekte var kendisi dışarda arayıp sorayacaktım ama süpriz olsun istedim..offf bu kadınları anlamak hakikaten zor iş...kızarsada artık başa gelen çekilir paylaymış oldum bir kere...:))