Akmayan Gözyaşlarımı Annemin Gözlerinde Sil Baba..

...SAKLI CeNNeT__

♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

Gözlerin yolda kaldı, hiç gelmeyecek sandın beni biliyorum… Ama geldim işte aç kollarını baba… Küçük ellerinle sar beni, kocaman nefesinle mis kokumu çek içine, hiç bırakma…

Ağla şimdi hadi, sevinçten aksın gözyaşların, yaralı kalbine bas beni… Dokun bana dünya gibi yalan olmayalım sev beni doyasıya… Gözlerinin içine yerleştir gözlerimi, bebek gözlerimle bak hayata… Ellerimi al, kaybolsun ellerinde, nefesimi hisset, bak yüreğim senin için atıyor baba…

Düşleme artık, hayal etme, bak geldim işte… Masmavi gökyüzünün çevrelediği ak bulutların arasından sızan güneş ışınları gibi gözlerim… Tatlı rüzgarların yarattığı dalgaların kokusunda beni çek her nefeste içine…

Akmayan gözyaşlarımı annemin gözlerinden sil baba…Tüm acılarımı o aldı kıyamadı bana… Biliyorum hep annemi bekledin sen ama ben senin canından bir parçayım, yüreğindeki sevginin özüyüm baba…

Konuşmasam da anla… Yanan yüreğine bir yudum su, her adımda kuşların söylediği şarkılar gibi duy beni… Gri olmasın, benimle bir renk cümbüşüne dönüşsün hayat… Gözlerini gözlerimden ayırma güzel sesinle bana masallar anlat baba… Gözlerini gözlerimden ayırma baba ne olur… Ellerini ellerimden ayırma, rüyalar bitti artık gerçeklere uyan ne olur…

Alevlerin ortasında değilsin sen alevler senin içinde canım babam… Herkes bilirdi beni nasıl istediğini, nasıl beklediğini… Hadi durma, hasretleri bitir özlemleri dindir benim gül kokumda…

Anlat bana özlemini, ben de seni özledim baba…

Önce düşlerinde, sonra sözlerinde… İşte şimdi minik elim ellerinde yüreğinde yaşat beni baba…

Artık bensiz sabahlara uyanmak yok babacığım… Geceleri ansızın uyanmak var benim sesimden… Tatlı gülücüklerimde dinlenmek var… Hayata tutunmak koynunda uyurken… Bir balonda özgürlüğü yaşamak…

Hayata teslim oldum işte canım hiç acımadı baba… Annem nefesini tuttu ve bir su gibi geldim yangınlarına… Hadi beni kucağına aldığında güzel sözler fısılda kulağıma, dünyayı tozpembe görmemi sağla…
Geceler aydınlansın, gök delinsin… Bırak yağsın yağmurlar… sarılalım birbirimize, hayat seninle çok güzel ama ne olur annemi de çağır baba…

Benim için yaşa… Küçük ellerinle parmaklarıma dokun hadi… Şiirler yaz bana… Tıpkı doğumuma kadar annemin karnına dokunduğun gibi, sonbaharda kuru yapraklara dokunur gibi dokun yanaklarıma… Yağmur suyu içir bana annem kokuyor baba…

Tıpkı anneme yaptığın gibi yıldızlara kurduğun salıncakta beni salla… Avuçlarını öptüğün kızın şifa olsun karanlıklarına…

Tatlı dilim henüz konuşamıyor ama yüreğimle anlatıyorum babacığım seni ve annemi çok seviyorum…
Seviyorum…. Sadece çok seviyorum baba