• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

27.02/ 05.03/2012 Tarihli Haftanın Üyesi

27.02/ 05.03/2012 Tarihli Haftanın Üyesi

• acelya

Oy: 4 28.6%
  • Bal

Oy: 2 14.3%
  • eFSaNe_KaRTaL

• HayLaZ MeLeK

Oy: 1 7.1%
  • KarhaN

Oy: 5 35.7%
  • pc-x

Oy: 2 14.3%
  • sitem

• Sürgün_Sevdam

• Tatlımelek

Oy: 0 0.0%
  • ° YaSaK eLMa °

• Toplam katılan
    14
  • Anket kapatıldı: .
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Biraz geçkaldım bu haftaki anketimizde anlayışla karşılanacagımı düşünüyorum :) Ve anketimizi başlatıyorum.Anketimizde birden fazla üyeye oy kullanılabilir. Herkese başarılar ve bol pylaşımlar diliyorum.:)

KarhaN

Aktif
Tekrar teşekkür ederim. Benim aklımda bir üye vardı fakat o önceki anketlerde yer aldı sanırım. İlk oyu kullanıyorum :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Diğer anketlerde birincilik alan üyemiz yeni ankette yer alamıyor sanırım aklındakide onlardan biridir.

Başarılar diliyorum.

KarhaN

Aktif
Forumda yeni olduğum için bilemediğim bu tip konularda sizi rahatsız edebiliyorum kusura bakmayın. Aydınlattığınız için teşekkürler :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Estafurullah kusur ne demek tabiki yol göstermek ve yardımcı olmak görevimiz öyle düşünme olurmu her zaman yardımcı oluruz.

Suskun

V.I.P
V.I.P
Şiir bölümüne katkıları için Sürgün_Sevdam

Türkçeyi düzgün kullandığı ve forumda kalıcı olmasını istediğim Karhan'a teşvik amaçlı oyumu kullandım.

Fakat şunuda bilmenizi isterimki hepiniz benim için özelsiniz .

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Bu çoklu oy kullanma iyi oldu sanırım :) yine bir itirafta bulunuyorum gecen ankette oy kullanmayı unuttum :) O yüzden hemen kullanıyorum oyumu.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.