• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz
Kaynak ikonu

Telefonunuzda Grafiti Yapın -

Grafitiye ilgi duyanlar için hoş bir uygulama olan Spray Painter, telefonunuzda kısıtlı özelliklerle de olsa grafiti yapmanıza yarıyor. Netox'u geliştirdiği bu yapıma yakından bakalım.Grafitiye ilgi duyanlar için hoş bir uygulama olan Spray Painter, telefonunuzda kısıtlı özelliklerle de olsa grafiti yapmanıza yazıyor.

MrNF1.jpg


Eğlence kategorisindeki Spray Painter, 1.5 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4,2 olan yapım, Android 2.0 ve üzerinde çalışıyor.
Telefonunuzun ekranını duvar olarak kullandığınız bu uygulamada, çizim yapmak biraz da sizin becerinize kalmış. Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy S3 ve HTC One X gibi büyük ekranlarda, bir de dokunmatik kaleminiz varsa daha da başarılı çizimler yapabiliyorsunuz.

Uygulamada ekranda görüldüğü üzere renkli spreyleri seçip boyamaya başlıyoruz. Bu spreyler sadece görünenlerle sınırlı değil. İkonları sağa doğru çekerek daha fazla renk seçeneğine ulaşıyorsunuz. Menü kısmında duvarın şekli ve rengi ayarlanabiliyor. Dilerseniz None'u seçerek boş bir arka plan üzerinde çalışabilirsiniz.

Ayrıca arka planı resimi için kameranızdan resim çekebilir ya da galerinizden resim yükleyebilirsiniz. Spray Painter uygulamasında sizin için kolaylık olsun diye bir kaç hazır resim eklenmiş. Bunları istediğiniz yere konumlandırıp, büyüklüklerini ayarladıktan sonra boyamaya başlayabilirsiniz.

Eğlenceli bir uygulama olan Spray Painter ile çok güzel eserler çıkartmak mümkün. Ayrıca bu çizimleri kaytedebilirsiniz.
Gönderen
Çağlayağmur
İndirilme
196
Gösterim
365
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top