• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

VirtualDub 1.10.4

VirtualDub Windows işletim sistemleri için hazırlanmış küçük boyutlu, ücretsiz fakat çok güçlü bir video düzenleme programı.

GPL lisanslaması altında yayınlanan bu açık kaynak program Adobe Premiere gibi profesyonel yazılımlara gerek duymadan video görüntülerinizi düzenlemenize, birleştirmenize, kesmenize ve daha birçok özellikle kendi videolarınızı yaratmanıza yardımcı oluyor. Third-party video filtreleri ile zenginleştirebileceğiniz bu video düzenleme aracı genel olarak AVI dosyaları üzerinde çalışmalar için üretilmiş olsada MPEG-1 formatını da okuyabiliyor hatta BMP formatındaki resim setlerini de bünyesinde düzenlemenize olanak tanıyor.

Video düzenleme programları arasında ücretsiz olarak tanınan programların en başında gelen VirtualDub ücretli program kullanmaya karşı çıkan kişiler tarafından çok kullanılan bir yazılım. Kullanımı son derece basit olan bu program standart codeclerin hepsi ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.
Video Capture (Görüntü Yakalama) desteği de barındıran VirtualDub ile video dosyalarınızı istediğiniz gibi işleyebiliyorsunuz. Sahip olduğunuz video dosyalarını birleştirerek onlara müzik ekleyerek, istediğiniz bölümleri keserek dilediğiniz formata çevirerek kaydedebileceğiniz bu program gerçekten boyundan büyük işleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.


Genel Özellikleri:

• AVI, OGM, MKV formatlarından sisteminizde bulunan codec formatlarında dönüştürme yapma ve kaydetme. (DivX, Xvid vb.)

• Videolarınızın kalitelerini ayarlama ve sıkıştırarak daha az yer kaplama.

• Videolarınızda istemediğiniz bölümleri kesip montajlayabilir ya da yeni kareler ekleyebilirsiniz.

• Programın kullanımı oldukça kolaydır ve ayrıca tamamen ücretsizdir.

edit : program tasınabilir sürümdür zip dosyasından çıkarın program exe sine tılayın çalışsın usb bellekte rahatlıkla taşıyabilirsiniz
Gönderen
Çağlayağmur
İndirilme
150
Gösterim
336
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top