• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Root Checker Pro -

İndirmek için giriş yapınız


Root Checker Pro
**** BU UYGULAMA KÖK ERİŞİM GEREKTİRİR ETMEZ ****
**** BU UYGULAMA **** CİHAZI KÖK OLMAYACAKTIR

Bu uygulama kullanıcı onlar uygun kök (süper) erişimi ve uygun bir BusyBox yükleme var onaylamak için izin verecektir.

Kök (süper) erişim düzgün yüklenmiş olup olmadığını belirlerken Kök Kontrol modu en önemli bilgileri görüntüler: Standart su yerleri ve dosya izinleri, kök uid / gid (kullanıcı kimliği / grup kimliği) ve SELinux bağlam sonuçları, Süper uygulama yüklemelerini ikili ve sürüm, adb shell varsayılan kullanıcı modu (kabuk veya kök kullanıcı), SELinux Durumu (zorlama ya da değil), ve sistem tanımlı YOL.
Daha gelişmiş ve teknik eğimli kullanıcıları için, birçok önemli detay Kök ve BusyBox kurulum çevresinde sunulmaktadır. Uygulama düzgün herhangi Kök veya BusyBox sorunları gidermek için gerekli tüm ayrıntıları sunar.

Bu uygulamanın amacı kök erişim için kendi cihazı kontrol etmek için basit bir yöntemle bile yeni Android kullanıcı sağlamaktır. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcı uygun BusyBox kurulumu doğrulamak için izin verecektir.

** MY BAŞVURU İLE İLGİLİ KONULAR VE SORULAR İLE ME YAZIN LÜTFEN. Ben her zaman CEVAP! **

Uygulama çok basit ve kolay e-posta veya cihazda yüklü herhangi bir diğer sosyal medya uygulaması üzerinden ayrıntılı çıkış ihracat yapar. Basit bir düğme işbirliği ya da sorun için Kök (süper) ve BusyBox detayları paylaşılan sağlar!

Bu uygulama kök erişimi için cihazı test edecek. Çok basit, hızlı, ve güvenilir test yöntemi kök erişimi kontrol etmek için. su ikili kök erişimi vermek için Android cihazlarda kullanılan en yaygın ikili. Bu uygulama kontrol ve cihaz üzerinde su ikili konumu ve izinleri doğrular. Bu bilgiler root erişimi ile ilgili sorunları teşhis genellikle en yararlı.

Su ikili yoluyla root erişimi etrafında düzgün sorunları çözmek yükleme ve yapılandırmak için ortak bir yöntem yükleme konumu ile birlikte su ikili etrafında izinleri toplamaktır. Tüm bu bilgiler hızlı bir şekilde bu uygulama ile bir kaç saniye içinde özetlenmiştir. Daha büyük kolaylık vermek için, bu bilgileri hızlı bir şekilde ihraç ve su ikili ve kök sorunların çözümünde yardım için paylaşılabilir.

Bu uygulama ile birlikte sağlanan Widget kök ve busybox kurulum durumunun kolay ve sürekli olarak izlenmesine olanak verir. Widget kurulum kullanıcı kök ve busybox durumunu kontrol etmek için bir zamanlayıcı aralığı sağlar. Widget her zaman kök ve busybox kurulum ve işletim durumuna ilişkin ekran widget bildirimleri aracılığıyla bugüne kadar kullanıcı kadar devam edecektir.
Gönderen
neco77
İndirilme
1
Gösterim
157
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top