Kaynak ikonu

NAVIGON Europe -

Tatilde olsunlar, bir hafta sonu gezisi alarak ya da henüz yabancı olduğu bir yerde kapalı başlığı - NAVIGON ile, hızlı ve güvenli bir şekilde getting emin olabilirsiniz! Her zaman yolunuzu bulabilirsiniz böylece yerleşik haritalar içeren bir tam-performanslı mobil navigasyon sistemine Smartphone Transform - hiçbir internet bağlantı1 mevcut olduğunda bile.

51wxZ11rWQL._UY80_FMpng_.png


Önemli: Kurulum sonrasında, uygulama daha fazla veri WiFi (WLAN) üzerinden yüklenmek zorunda (haritalar, vb) ihtiyacı vardır.

*** Fonksiyonun kapsamı ***
- 18 dilde Destek

- Harita malzemesi Tümleşik: Yalnızca gerçekten ihtiyacınız Smartphone yol haritalarını kaydedin. Bu şekilde, bellek alanı tasarrufu ve hiçbir internet bağlantısı mevcut olduğunda bile gidebilirsiniz.

- Ses girişi (1) olmak üzere Akıllı adres girişi: tuş takımı veya sesli giriş yoluyla kullanılarak çalıştırılabilir birinci sınıf sayesinde, basitleştirilmiş adres girişi, daha da hızlı bir şekilde hedefinizi bulabilirsiniz.

- Hassas ses sokak adları dahil, komutları: sen araba konsantre böylece.

- En son trafik raporları (1, 2): otomatik sinir bozucu sıkışmalarını önlemek.

- Tehlike uyarıları (1, 2): Böyle mobil hız tuzakları olarak tehlike noktalar uyarıları almak için seçebilirsiniz.

- POI arama: hatta doğrudan adres girmeden hedef bulmak - yerel, Toplum tabanlı veya Artırılmış Gerçeklik kullanarak.

- Gerçek tabela ve yol işareti görüntülenir: Her zaman kavşaklar ve yol işaretlerinin foto-gerçekçi görüşlere bir bakış sayesinde var.

- Dinamik şerit asistanı: çıkış belirsiz ya da otoyol çıkışları üzerinde kavşaklarda, sağ şeritte her zaman içine yönlendirilmelidir.

- Hız asistanı: Eğer izin verilen hız sınırını aşan eğer NAVIGON görsel veya işitsel sizi uyarır.

- Optimum rota: üç yolları önerdi gelen sizin için doğru seçenek belirleyin.

- Güzergah planlama: yolda birkaç yerler ile uzun yolculuklar planlıyoruz.

- Expanded yaya navigasyon: Çok yürüyerek gideceğiniz yere gidin - ya da toplu taşıma dahil etmek istiyorsanız Kentsel Guidance1,2 kullanın.

- Mümkün diğer birçok in-app alımları: Alternatif benzin istasyonları, dağlar ve vadiler, ve çok daha fazlası gösteren 3D haritalar.
Wifi üzeri Ülke Haritalarini indirebilirsiniz
*** *** Haritalar
- BURAYA son için En Güncel Harita Garantisi haritaları (3) (eski Navteq), aşağıdaki kapsama: AL, AN, AT, BA, BE, BG, BY, CH, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, FR, GI, GR, İK, HU, IE, IM, IS IT, LI, LT, LU, LV, MC, MD, ME, ME, MT, NL, NO, PL, PT, RK, RO, SE, SI, SM, SC, SK, TR, İngiltere, VA

- NAVIGON FreshMaps (2): Bir kerelik ödeme için iki yıl boyunca dört kez bir yıl kadar uzmanlardan En son harita güncellemelerini almak! Bu sizin app karayolu ağına son değişiklikleri ve yeni ilgi noktaları herhangi bir miktar içeren, her zaman güncel olduğu anlamına gelir.

*** *** Aşağıdaki unutmayın
Araçta Smartphone doğru konumlandırma, optimum GPS alımı önemlidir. Yolculuk sırasında da Smartphone şarj edebilirsiniz, böylece bu nedenle, biz ek USB bağlantısı ile Garmin Smartphone Evrensel Dağı öneririz. GPS Sürekli kullanımı pil ömrünü kısaltır.

NAVIGON bu sürümü (karşıdan haritaların sayısına bağlı olarak) boş hafıza 3.4GB kadar gerektirebilir. Nedeniyle yüksek veri hacmine, biz WiFi (WLAN) kullanmanızı öneririz. İlk başlangıçta kısa bir veri bağlantısı (yaklaşık 25KB) ürününüzü kaydetmek için zorunludur

NAVIGON navigasyon dan size eğlenceli bir sürü diler!

(1) her zaman, bazı işlevler bir internet bağlantısı (örneğin trafik raporları veya hız kamerası uyarıları) gerektiren son haberlere size sunabilmek için. Ancak, adres arama, hız göstergesi, seyir koridoru asistanı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere navigasyon sisteminin kendisi, internet gerektirmez.
Gönderen
neco77
İndirilme
135
Gösterim
774
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top