Kaynak ikonu

RadarScope -

RadarScope Eğer NEXRAD Seviye 3 radar verileri ve şiddetli hava uyarıları görüntülemenizi sağlar hava meraklıları ve meteorologlar için özel bir görüntüleme aracıdır. Bu Amerika Birleşik Devletleri, Guam ve Porto Riko herhangi NEXRAD radar sitesinden en son yansıtma, hız ve diğer radar ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Bunlar PNG veya GIF görüntüleri düzgünleştirilmez, bu detay yüksek düzeyde özgün radyal biçiminde işlenen gerçek Seviye 3 radar veridir. Çift polarizasyon teknolojisine sahip yükseltilmiş olan Ulusal Hava Servisi radar siteleri için, RadarScope çoğu bu ürünlerin yanı sıra görüntüler.

rkIP575uIUyHtV995G-H1JRfb8ikFaS0ceg6R4f_RDncO3EguCc2eaNW36-B3uHP6S0=w124Bir kasırganın gözü duvarının karaya belirlemek için çalışıyor, bir mesocyclone en Gammaz kanca eko için yansıtma tarayarak ya da fırtına göreceli radyal hız ürün hız beyit gibi küçük özellikler arıyor olun, RadarScope size gerçek radyal görüntülemek için güç verir Android akıllı telefon ya da tablet üzerinde NEXRAD hava radar.

RadarScope Ulusal Hava Servisi tarafından yayınlanan kasırga, şiddetli fırtına ve sel flaş uyarıları görüntüler. Uyarılar etkin olduğunda, ayrıntılarını görüntülemek için bir uyarı seçin, aktif uyarı listesine göz atmak için sağ üst köşedeki uyarı düğmesine dokunun ve hatta harita üzerinde seçilen uyarı zoom yapabilirsiniz.

Pinch veya harita üzerinde yakınlaştırma ve uzaklaştırma için streç. Etrafında kaydırmak için parmağınızı sürükleyin. 156 farklı radar sitelerinden birini seçmek için, veya bulunduğunuz yeri çizmek için Seçenekler menüsünü kullanın. Indirmek ve son altı radar görüntüleri üzerinde animasyon oyun düğmesine dokunun. Yakınlaştırma ve kaydırma olarak harita üzerinde 25.000 'in üzerinde şehir ve kasabalarda adlarını görüntüler. Her renk ile ilişkili veri değeri görmek için renk efsanesi üzerinden parmağınızı sürükleyin. Ayrıntılı durum bilgilerini almak için Ulusal Hava Servisi, ya da radar sitesinde serbest okumak için bir uyarı uzun bir basın kullanın. Cihazınızdan doğrudan ekran görüntülerini almak ve GMail veya SMS yoluyla gönderebilirsiniz. Diğer üçüncü parti uygulamaların kurulumu ile, Twitter, Facebook, Flickr ve daha üzerinden görüntüleri paylaşabilirsiniz.

Sen Seviye NOAA genel erişim, web sitesinden veya AllisonHouse abone hesabından 3 radar verileri görüntüleyebilir. Bu arada, RadarScope almak ve ekran güncellenen veriler olacak otomatik ve akıllı (yaklaşık her 5 ila 10 dakika, radar tarama stratejisine bağlı olarak).

RadarScope Pro abonelik isteğe bağlı eklenti veri kümesinin olduğunu. Bu radar döngü ile ve * "Süper Res" Düzey 2 Veri ve * genişletilmiş döngüler dahil radar verileri 20 kare, kadar birlikte animasyon gerçek yıldırım verilere erişim sağlar. Süper Res Seviye 2 veri bir abonelik satın almadan hala tüm RadarScope kullanıcılar tarafından kullanılabilir. RadarScope Pro aboneleri ayrıca hızla belirli radar piksel veri değerlerini belirlemek için bir veri sorgulama aracı erişebilirsiniz.

Ek bilgiler

Boyut
25M
Yükleme sayısı
50.000 - 100.000
Mevcut Sürüm
2.4.2
Gereken Android sürümü
4.0 ve üzeri​
Gönderen
neco77
İndirilme
109
Gösterim
530
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top