• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Pil Koruyucu Pro丨Battery Saver -

İndirmek için giriş yapınız
Açıklama
Battery Saver Pro (Pil Koruyucu) & Widget - ""KULLANIMI AŞIRI DERECEDE KOLAY""
Android Pili Koruyucusu olmaktan gurur duyar. Pil koruma ve telefonun performansını arttırma becerilerinizde kolayca ve olarak ustalaşın! Bu uygulama, Bellek Temizleyici, Uygulama Sonlandırıcı, Görev Sonlandırıcı ve Çeşitli İşlev Kontrolcüleri olarak işlev gören ve telefon ayarlarını en iyileştirerek kullanıcıların TEK DOKUNUŞLA pil ömründen tasarruf etmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Bununla da kalmayıp, Derin Uyku Modu Yapılandırması - Normal / Akıllı/ Gelişmiş / Kişisel/ - ile pil ömrünüzü uzatmak için Battery Saver Modunuzu kolayca değiştirebilirsiniz. Hangi Uygulamanın pili en çok tükettiğini anlamanıza olanak sağlayan Uygulama Tüketim modu da emrinize amadedir. Müthiş kullanışlı Battery Saver parçacık ve daha başka birçok özellik. Düzgün biçimde kullanıldığında, bu uygulama pil gücünüzden 2 ila 4 kata kadar tasarruf edebilir ve telefonunuzun hızını da çok daha fazla arttırır! Bununla birlikte, bu uygulama Aşırı Derecede Kolaydır.

5'i 1 arada Araç Kutusu Karışımı Uygulaması! - Bellek Temizleyici, Gereksiz Dosya Temizleyici, Görev Sonlandırıcı, İşlev Kontrolcüsünü içeren Tek Dokunuşta En İyileştirici. Şarj Etme Modu - Telefonunuzun kalan zamanını takip edin. Uygulama Tüketimi İzleyici - Hangi uygulamanın pili en çok tükettiğini görün. Derin Uyku Modu - Kişisel tasarruf modunuzu tek dokunuşla yapılandırın! ...ve Müthiş Kolay Parçacık. 5 Özellik olmasına rağmen gene de KULLANIMI ÇOK KOLAY! Bu uygulamayı/parçacığı olarak indirin ve Android En İyileştirmenin ustası olun!


* ÖZELLİKLER *


★---1. Tek Dokunuşta En İyileştirici (Bellek Temizleyici / Gereksiz Dosya Temizleyici / Görev Sonlandırıcı dahil)---★
✓ Enerjiden tasarruf etmek için, oldukça basit, tek dokunuşla çalışan """"En İyileştir"""" butonu ile Belleği Temizler, Görevleri Sonlandırır!
✓ Tek dokunuşla kaç saatlik tasarruf yapabileceğinizi gösterir. Telefonunuzu şarj boşalmasından koruyun!


★---2. Uyku Modu Battery Saver---★
✓ Telefonu kullanmasanız bile, o her an verileri eşitler ve bu, pil ömrünüzü tüketir.
✓ Telefonunuzu kullanmadığınızda, pilden tasarruf etmek için """"Uyku Modu""""nuzu ayarlayın!


★---3. Uygulama Tüketimi İzleyici / Uygulama Kaldırıcı---★
✓ Belirli bir düzeyde hangi uygulamanın pil ömrünü yediğini ve koruduğunu takip ederek size gösterir
✓ Pil ömrünü en çok yiyen uygulamayı seçin ve zamandan tasarruf etmek için onu Kaldırın/ya da/Kapatmaya Zorlayın!


★---4. Kalan Zaman İzleyici---★
Konuşma, Oyun, Hazırda Bekleme, Ses Dosyası Oynatma, Film Oynatma, Web'de Gezinme ve Okuma için kalan zamanı belirtir ve zaman limiti koyar.
✓ Durum çubuğunda pil ömrü seviyesini yüzde (%) olarak gösterir.


★---5. Parçacık---★
✓ Battery Saver İşlevinize Ana Ekran Parçacığından erişin


Sorumluluk Reddi: Tasarruf sonuçları değişkenlik gösterebilir. Uygulama ayrıntısında bulunan ekran görüntüsündeki 2x - 4x sayıları, çeşitli testlerimizin bir sonucudur ve size de iyi bir sonuç sunacağımıza inanıyoruz; ama pil ömrü uzunluğu, ekran boyutu, çalışmakta olan uygulamalar, pilin kaç yıl kullanıldığı vs. gibi pek çok faktörden etkilenir. Eğer farkı hissedemezseniz bizimle iletişime geçin, durumu inceleyelim.Gönderen
neco77
İndirilme
0
Gösterim
159
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top