• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Lifeline 2 -

Lifeline serisi zorlayıcı gerçek zamanlı hikaye ile dünya çapında sayısız oyuncuların hayal yakalamak için devam ediyor.

3LteSF4RWnk0YU3kiOJq67ycunYmCegUPLvN0ZRf49_ePXQOaTmLIUALpx_JJkJjXBo=w124


Lifeline 2 çok daha fazla seçenek ve keşfetmek için yolları ile Dave Justus yeni gerilimli bir hikaye neredeyse iki kat sürece orijinal ile bar yükseltiyor. Lifeline 2 28 dakikalık orijinal film müziği özellikleri ve henüz tam olarak Android Wear iyi hayatımın deneyimi sunarak, Android giyin için optimize edilmiştir.

Lifeline serisinin ikinci hikaye Arika, ailesini intikamını ve onu uzun kayıp kardeşi kurtarmak için ölümcül bir arayış genç bir kadın sizi bağlar. Sizin seçimler hayatta onu tutmak ve o bütün insanlığa tehdit güçlere karşı nihai, kader hesaplaşmaya giderken ölümlü tehlikesiyle karşı karşıya olduğu onu başarılı yardımcı olacaktır.

Lifeline hikayeler gerçek zamanlı olarak oynamaya. Arika onun görevi tamamlamak geçecek gibi bildirimleri gün boyunca yeni iletileri teslim. Onlar gelip, ya da özgürsün zaman sonra yakalamak gibi tutun. Hatta telefonda app çalıştırmaya gerek kalmadan, Android Wear veya Android kilit ekranından doğrudan Arika yanıt verebilir.

Herhangi bir hikaye şube tamamladıktan sonra, zaten okudum parçalar aracılığıyla hikaye, ya da hız önceki bölümlerine sarabilirsiniz. Farklı bir seçim yapmak ne olacağını görmek: Eğer erdemli Arika rehber veya bir kenar elde etmek köşeleri kesecek? Görünüşte basit eylemler derinden sonucunu etkileyebilir.

Arika hikayesi ve dünyanın kaderi, senin kanaatimize göre yapılmıştır. Arika SİZE güvenerek, çünkü birbirine sonuçları karşı karşıya gelecek.

Internet bağlantısı gerekli değildir.

Lifeline 2 tarafından yaratıldı:
Dave Justus
Matthew Sturges
Colin Liotta
Dan Selleck
Mars Jokela
Benjamin Ellebracht
Jackie Steege
Wilson Bull

Norman Fairbanks bestelediği özgün müzik.
Yorumlar
4,9
toplam 11 oy
5 10
4 1
3 0
2 0
1 0
Ek bilgiler
Güncellendi
16 Kasım 2015
Boyut
44M
Yükleme sayısı
10 - 50
Mevcut Sürüm
1.0
Gereken Android sürümü
4.0 ve üzeri
İçerik Derecelendirme
USK: 6 ve üzeri yaşlar
Soyut Şiddet
Daha fazla bilgi edinin​
Gönderen
neco77
İndirilme
78
Gösterim
656
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top