• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

AVD Video İndirme Yöneticisi -

İndirmek için giriş yapınızEn iyi 5 Medya ve Video Uygulaması Milyonlarca İndirilmiş Video

Android Video İndirme Yöneticisi en sevdiğiniz videoları indirmeniz için 1 numaralı uygulamalıdır!★ ★ ★ MEMNUNİYET GARANTİDİR YA DA PARA İADE EDİLİR ★ ★ ★En sevdiğiniz videoyu indirmeniz için talimatlar:
1/ En sevdiğiniz videoyu bulmak için arama kısmını kullanın
2/ Video linkine tıklayın
3/ Menü belirdiğinde AVD’yi seçin
4/ Bu kadar!---SSS---
• Arama kısmından nasıl bir video indirebilirim?
Arama kısmında sadece indirmek istediğiniz videonun linkine tıklayın. Aksiyon menüsünden Video İndirme Yöneticisini seçin ve indirme otomatik olarak başlayacaktır. Bildirim barında (ekranın en üstünde) indirim işlemini göreceksiniz.• YouTube indirebilir miyim?
YouTube Google’un kuralları gereği desteklenmemektedir. YouTube’dan materyal indirmek bu hizmetin koşullarına karşıdır. • İndirdiklerim nerede saklanır?
İndirdikleriniz otomatik olarak Galerinize eklenir ve ‘İndirim’ sunucunuzda (bu klasörde: /mnt/sdcaar/Download) saklanır. Android 3.2 ve daha üzeri modellerde indirilenler telefonunuzun indirin yönetiminde de belirir.
Not: Telif hakkı ile korunan bir videoyu indirmek ve izlemek yasaktır ve yaşadığınız ülkenin yasaları ile düzenlemektedir. Video Catcher’in yanlış kullanımı ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Video İndirme Yöneticisinin yanlış kullanımından dolayı doğabilecek her türlü yükümlülükte MBFG’yi zarardan uzak tutacağınızı kabul ediyorsunuz.
Gönderen
neco77
İndirilme
2
Gösterim
133
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top