Kaynak ikonu

Android için Masal Diyarı -

Masallar, çocukların gelişiminde en önemli etkenlerdendir. Çocukların uyuması için okunan masallar onların hayal dünyasını geliştirirken düşünce ufuklarının açılmasına da yardımcı olur.Çocuklarına kitaplardan masal okuyan anne babaların hoşuna gidecek bir uygulama olan Masal Diyarı ile çocuklarınıza masal okuyabilir ya da uygulamanın özelliği ile masal dinletebilirsiniz.

DvVCj.jpg

Masal Diyarı, 21 Megabyte boyutunda. Android 2.1 ve üstünde çalışan yapım, Google Play Store'da 4.5 gibi iyi bir puana sahip.
Masal Diyarı adlı uygulama çocukların çok hoşuna gidecek. Masal tarihinin klasiklerinin yer aldığı bu uygulama, basit ve hoş tasarlanmış arayüzü ile dikkat çekiyor.

Kullanımında herhangi bir sıkıntı çıkartmayan Masal Diyarı uygulamasında ister Masal Oku ile yazılı masalı çocuklarınıza okuyabilir ister Masal Dinle ile ses kaydı şeklinde hazırlanmış masalları çocuklarınıza dinletebilirsiniz.

Masal Diyarı uygulamasında kısa olmaları ile birlikte 6 adet masal bulunuyor. Bunlar ise Kırmızı Başlıklı Kız, Çizmeli Kedi, Kül Kedisi, Pamuk Prenses, Uyuyan Güzel ve Hansel ve Gratel.
Masal Diyarı uygulamasının güzel tarafı ise masal indirebilmesi. Yeterli bir masal sayısı bulunan uygulamada indirilen masalları silebilmek de mümkün.
Gönderen
Çağlayağmur
İndirilme
116
Gösterim
488
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top