Kaynak ikonu

Aldiko - Kitap okuma programı -

E-book kavramını bir çok kez görürüsünüz ve ne anlama geldiğini de az çok bilirsiniz. Ancak çoğu kez kullanma fırsatınız olmamıştır veya telefonunuza uygun e-book bulamazsınız. Eğer android işletim sitemine sahip bir cep telefonunuz varsa bu zevki yaşamanız hiç de zor olmayacaktır. Android telefonlarda kitap okuyabilmek için herhangi bir kitap okuma programını kurmanız yeterli olacaktır.

Aldiko da bu programlardan birisidir ve bir çok kişi tarafından tercih edilen e-book programlarındandır. Bunun için sadece programın apk dosyasını telefonunuza kurmanız yeterli olacaktır. Birçok açıdan oldukça avantajlı bir program olduğu belirtmek isteriz. Sayfalarca kitabı tek bir program ile hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz. Programa uygun e-book’ları telefonunuza indirdikten sonra aldikoyu açıp, kitapları indirdiğiniz konumdan kitapları seçtikten sonra programın ara yüzüne tanıtıp kitapları okumaya başlayabilirsiniz. Yüklediğiniz kitapların gerçek ile hiçbir farkı yoktur. Kitaplar program da kapakları ile birlikte resimli bir şekilde gözükmektedir. Kitabı sayfa sayfa rahatlıkla okuyabilir, istediğiniz gibi parlaklık ayarını yükseltebilir, düşürebilirsiniz.

Bu sayede gözlerinizin zorumla seviyesini minimuma indirgemiş olursunuz. Ayrıca kitabı okuyarak belirli bir sayfaya geldiğiniz zaman aldiko’nun giriş kısmında alt bölümde okuduğunuz en son kitaplar sırası ile gözükmektedir. En son okuduğunuz kitap listenin en başında bulunur ve kitaba tıklayarak açtığınız takdir de okumaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Aldiko, kendiliğinden kaldığınız sayfayı hafızasında tutmaktadır.

Toplu taşıma araçlarında giderken veya uzun yolculuklarınız sırasında, oturduğunuz yerden telefonunuz ile rahatlıkla kitap okuyabilirsiniz. Ayrıca gece modu sayesinde beyaz olan arka plan siyah renge dönüşmekte ve yazılar da beyaz renk olmaktadır. Bu sayede gece karanlıkta ışıkları açma ihtiyacı duymadan gözleriniz yorulmadan kitap okumanız mümkün. Sadece android telefonlarda değil, android tabletlerde de rahatlıkla programı kullanabilirsiniz.

Aldiko Pro 2.2.3

İndirme linki: [ ]

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.1 ve üzeri

aldiko.jpg
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
169
Gösterim
472
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

YoRuMSuZ: diğer kaynakları

Top