• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

RüzgaR

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Neden bilmiyorum ama konuyla ilgili yazasım geldi. Gerçi yoruma ne kadar açık onu da bilmiyorum.

Aynı durumu bende çok yaşadım. Uzun soluklu ilişkilerim hiç olmadı. Üstelik hep sıkılan ben oldum. Büyük bir hevesle başladığım ilişkiler,çok geçmeden saçmalıklarla son buldu. Son bulmasının tek sebebi biz değiliz bence. Sadece kendimizi suçlayarak haksızlık etmiş oluruz. Ayrıca bunu hata olarak görmemelisin. Bana göre herşeyin yeri ve zamanı vardır. Ki zamana ihtiyacı olan en önemli şey ''Aşk''tır.
Hani hep derler ya ''doğru kişi değilmiş demek'', sahiden de öyle. Doğru kişi olarak adlandırılan biri var. İnsanız biz o kişiyi tek başımıza bekleyemiyoruz. O gelmeden önce hayatımıza bizi denemek için birçok kişi girer/çıkar. Bir nevi pişiyoruz aşk/sevgi konusunda. Tecrube yaşıyoruz.
Bazıları da oturup doğru kişiyi bekler. Aslında asıl mutluluğu onlar hakeder bana göre.
Yine de sen kendini hata yapmış gibi görme. Ve mutlaka sorunlar tek taraflı değildir. Partnerlerinde senin için uygun değildir. Buradan yazmam ne kadar doğru olacak bilmiyorum ama ;
Mesela X kişisi, yakıştıramadığımı söylemiştim. Belki seni tanımıyordum ama o derece yalanlarla dolanlarla dolu biri kimseye uygun olmaz. Onun için güzel bir yakıştırma yapmak isterdim lakin uygun yer burası değil. Demek istediğim ''Cehennem, başkalarıdır''.

Her zaman her konuda yoruma açık bir kişiyimdir @Düş bu konuda her hangi bir sıkıntı yok..buraya sayfayı ilk açtığım zamanlarda da söylemiştim zaten herkes musallat olabilir diye ..:) Ama yorum yapan kişininde yoruma açık olmasını isterim..Aksi takdirde durum tatsızlaşabiliyor..:)

Aşk konusunda muzdarip olan arkadaşlarıma senin şurada söylediğin ''Bana göre her şeyin yeri ve zamanı vardır. Ki zamana ihtiyacı olan en önemli şey ''Aşk''tır.'' sözünün bir benzerini öğütlerim '' olmuyorsa olmuyordur yanlış sevdaların peşinde koşacağına kendine ve aşka zaman ver..Hayatını sevdanın peşinde koşarak harcama bırak doğru zamanda o seni bulsun ''..:)).Halbuki aşk konusunda ahkam kesecek son kişiyim ..:P Ama bazen fazla duygusal anlarımız oluyor ..olunca da ortaya böyle bir yazı çıkıyor ..Ama hatalarımın ve orada yazdığım sözün arkasındayım nedeni de bana kalsın ..:) x kişiye gelirsek :D Bu özel bir konu burada tartışmak istemem ..Ama daha öncede söyledim sen bu konuyu benden daha çok ciddiye alıyorsun :D

Düzenleyen yönetici:

Düş

Özel Üye
Özel üye
Belki partnerinde hata yapmıştır? Belki olmaması gereken bir ilişkidir? İlahi güç denen birşey var sevgili arkadaşım :)
X kişiye gelecek olursak ben takıntılıyım bazı konularda, öyle denk geldi.
Saygılar ;d

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Belki partnerinde hata yapmıştır? Belki olmaması gereken bir ilişkidir? İlahi güç denen birşey var sevgili arkadaşım :)
X kişiye gelecek olursak ben takıntılıyım bazı konularda, öyle denk geldi.
Saygılar ;d

İllaki hatasız insan olurmu :)

O zaman bende sana bir tavsiye de bulunayım taktığın kişi takmaya değer olsun ..:) yoksa koyuver gitsin :)

Düş

Özel Üye
Özel üye
Kim demiş ? kim demişse halt etmiş iyidir aksiyon yaşadığını hissedersin :)

Aksiyonu bilmem de herkes saçma salak şeyler düşünür olmuş.
Dipnot: Sevgili Rüzgar'ın günlüğü gözlemleyip adam akıllı birileriyle muhattap olmaya çalışıyorum ama izin vermiyorlar nedense. Ve ayrıca sahibine falan da asılmıyorum hani. Asılsam söylerim, açıksözlü hatunum vesselam.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Aksiyonu bilmem de herkes saçma salak şeyler düşünür olmuş.
Dipnot: Sevgili Rüzgar'ın günlüğü gözlemleyip adam akıllı birileriyle muhattap olmaya çalışıyorum ama izin vermiyorlar nedense. Ve ayrıca sahibine falan da asılmıyorum hani. Asılsam söylerim, açıksözlü hatunum vesselam.

Hahaha :D ben asılmadığına şahidim :D asılsa anlardım :D

Düş

Özel Üye
Özel üye
Asılsam açık açık yapardım bunu , çekincek birşey yok bence.
Dipnot: Terkediyorum seni Rüzgar'ın günlüğü.