• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

RüzgaR

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Çok atılsın be günlük :P

Karalayayım bari bir şeyler ..Bugün çok ama çok zorla uyandırıldım bu durumdan tamamenn @YoRuMSuZ u mesul tutuyorum :P :D Beş karış suratla kahvaltı yaptıktan sonra köpeğim arka bahçeye kocaman kocaman çukurlar açtığı için bir süre önce bana kösülen bahçe belleme işini yapmamak için valide sultana önce uflama, üfleme ,püfleme ardından yaltaklanma, yalaklanma gibi tüm girişimlerim boşa gittiği için mecburen işe giriştim ..Tam iş bitti sultanın gönlü olmuştur diye düşünürken yine elim ayağım rahat durmadı validenin yeni dikmiş olduğu meyve ağacını tutup dappera tut oğlum diye bağırdım , atlayıp tepesini yakalaması bir oldu iki yandan çekiştirirken ağacı ortadan ikiye ayırdık.://

Zaten olan oldu deyip bir de ağaçla bir güzel oynadık :confused:Şimdiye kadar doğru düzgün durup bir tek resmini çektirmeyen hayvan poz bile verdi :P

Durum daha fark edilmedi ama yarın fark edildiğin de köpekle birlikte kapı önüne konmam kaçınılmaz gibime geliyor sanırım ev aramaya başlasam olur .:P

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Annenin yerine öncelikli fırçayı ben atayım sana :D
Yazık gitti güzelim meyve ağacı :( naptın sen ya kıyılır mı fidana, bak okvalayla geldim :siddetegilimi: :D
Oğlum sen çocuk musun derdi şimdi annen :P
Annenin yerinde olsam cezalandırırdım seni :D Kırılan ağacın yerine bir kaç tane aldırtır birde sana diktirirdim :P

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Annenin yerine öncelikli fırçayı ben atayım sana :D
Yazık gitti güzelim meyve ağacı :( naptın sen ya kıyılır mı fidana, bak okvalayla geldim :siddetegilimi: :D
Oğlum sen çocuk musun derdi şimdi annen :P
Annenin yerinde olsam cezalandırırdım seni :D Kırılan ağacın yerine bir kaç tane aldırtır birde sana diktirirdim :P

sorma adminem ya vişne fidanıy dı tepeside baya çiçekliydi çiçekli olmasaydı iyi di :// Şu anda bu şekilde görünüyor yani 3 çiçeği kurtardık :P Hazırda 3 adet vişnemiz var :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
sorma adminem ya vişne fidanıy dı tepeside baya çiçekliydi çiçekli olmasaydı iyi di :// Şu anda bu şekilde görünüyor yani 3 çiçeği kurtardık :P Hazırda 3 adet vişnemiz var :D
Ay inanmıyorum vişne ağacının tepesi ne hale gelmiş :D
Anneciğin ne umutlarla dikmiştir onu :P
Gitti caaanım reçel adayı vişneler :D

Top Bottom