Karalanmalık

cemree

=)=)
V.I.P
diyosun... istersen aynı makine ile cekilen bir fotograf daha paylaşıyım =))
Bu makine kötülüğünden değil benim acele etmem ve ışığı ters yöne almamdan kaynaklandı :D
makine de telefon :D

cemree

=)=)
V.I.P
Resim tamamlandı bu sefer net mi fotoğraf @YoRuMSuZ :D

GiKcWkz.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Karakalem çizimlerden anlayan biri olarak söylüyorum ki sen bu işi hakikaten iyi beceriyosun @cemree . İleride tanınmış bir moda tasarımcısı olarak görmek istiyoruz seni o kadar :D

Bu arada kadının sol bacağı biraz birazcık vücuda göre kalın olmuş :P

cemree

=)=)
V.I.P
Karakalem çizimlerden anlayan biri olarak söylüyorum ki sen bu işi hakikaten iyi beceriyosun @cemree . İleride tanınmış bir moda tasarımcısı olarak görmek istiyoruz seni o kadar :D

Bu arada kadının sol bacağı biraz birazcık vücuda göre kalın olmuş :P

Sol bacağa ağırlık biniyo kasmış ondan :D :D haklısın orda bir hata var :D

Ufff moda tasarımcısı değilim ben GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI okuyorummmm.

Görsel İletişim Tasarımı;
Görsel Tasarımcı, pre-prodüksiyon/prodüksiyon/post-prodüksiyon, reklam filmleri, video, yaratıcı metin, görüntüler, hareket ve ses gibi iletişim araçlarını gerek yeni medya, televizyon, bilgisayar, akıllı iletişim araçları ve mekanlar, arayüz/etkileşim tasarımı, basılı ürünler ve tüm iletişim mecraları üzerinde kullanır.
Film ve video yapım şirketlerinde kamera ya da kurgu gibi alanlarla ilgili çeşitli görevler alabilirler, çoklu ortam, animasyon ve grafik tasarım şirketlerinde tasarımcı olarak çalışabilirler, ses tasarım şirketlerinde ses tasarımı yapabilirler, web siteleri geliştirebilirler, etkileşimli CD ve DVD tasarlayabilirler, profesyonel fotoğrafçılık yapabilirler, reklam şirketlerinde yaratıcı yönetmenlik ya da sanat yönetmenliği yapabilirler.

Ben buyum ;) =)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Olsun görsel iletişim senin branşın, moda tasarımcılığına bahane olur işte :D

Sen o olduğun yerde kal bari :D