İzlediğiniz En Güzel Filmler

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye

Fandaa​

IMDB Puanı: 7.2/10
Tür: Dram, Müzikal, Romantik

Yönetmen: Kunal Kohli
Senaryo: Shibani Bathija
Oyuncular:Aamir Khan, Tabu
Kajol ve Rishi Kapoor
Müzik: Shaan ve Kailash Kher, Sonu Nigam,
Sunidhi Chauhan, Aamir Khan,
Kajol, Mahalakshmi Iyer
Süre: 2 saat 48dk

Amir Khan'ın filmlerinden konuşuyorken izlemediğim filmleri varmış,seyredince size de önermek istedim.

EsRaRenGiz

.
Özel üye

Labirent - Ölümcül Kaçış​

Aksiyonun eksik olmadığı aynı zamanda güzelde kurgusunun olduğu bir film, son zamanlarda izlediğim en iyi seriler arasına girecek bir film. Filmi izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz:)

EsRaRenGiz

.
Özel üye
525724.jpg

Üstteki mesajda bahsettiğim filmin 2. filmi onu izledikden sonra beklemeden 2. sine geçin :)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
525724.jpg

Üstteki mesajda bahsettiğim filmin 2. filmi onu izledikden sonra beklemeden 2. sine geçin :)

İki filmi de birer gün arayla seyretmistim birincisinden sonra ikinciye heyecanla başladım ama beklentimi karşılayamadı hem sonu da dizi sonu gibi oldu devamı gelecek sanırım ama şahsen merak etmiyorum :)

EsRaRenGiz

.
Özel üye
İki filmi de birer gün arayla seyretmistim birincisinden sonra ikinciye heyecanla başladım ama beklentimi karşılayamadı hem sonu da dizi sonu gibi oldu devamı gelecek sanırım ama şahsen merak etmiyorum :)

Yani bilmiyorum farklı etki yapmış olabilir sende ama ben 2. sini izlerken çok keyif aldım şuanda 3. süde 17 şubat 2017 de çıkacak diye biliyorum sabırsızlıkla bekliyorum :)

Gönülçelen

Sen zamana bırak gerisini ben hallederim...
Özel üye

Face Off​

Filmin Orjinal Adı – Face/Off
Sinemalar.com Puanı – 8.4/10
Yapım Yılı & Ülke – 1997 & ABD
Gösterim Tarihi: 21 Kasım 1997
Türü – Aksiyon, Suç, Gerilim, Bilim Kurgu
Yönetmeni: John Woo
Oyuncuları: Nicolas Cage, John Travolta, Gina Gershon, Dominique Swain,James Denton,Joan Allen,Alessandro Nivola, Robert Wisdom,Nick Cassavetes,Colm Feore,John Carroll Lynch
Senaryo: Mike Werb, Michael Colleary
Süre – 139 Dakika

Filmin Özeti : FBI ajanı Sean Archer, sadist bir terörist olan Castor Troy’un Los Angeles’ta sakladığı biyolojik silahın peşine düşer. Archer, oğlunun ölümünden sorumlu tuttuğu Troy’u ele geçirir ve onun yüzünü alarak terör çetesinin içine girmeyi planlar. Ancak öldüğünü sandığı Troy komadan çıkarak Archer’ın labaratuvarda bıraktığı yüzü ameliyatla kendine taktırır. Archer, teröristlerin arasında kalırken, Troy da Archer’ın ailesinin içine sızar.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Buradaki filmlerin çogunu izlemişim tek tek baktım hepsine.
Geri kalanıda ilgimi çeken filmler arasında yer almıyor.
Özellikle Amir Khan'ın bütün filmlerini tek tek ayırt etmeden izlemenizi tavsiye ederim.

Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi
Anlatmak isterdim ama filmin tadı kalmaz :)
Bilmeyenler için söyleyebilirimki harika bir filmdir ben en az 20kez izlemişimdir.
Yine izleyebilirim :)

Bunun yanı sıra ;
Umudunu Kaybetme filmide beni derinden etkileyen filmler arasındadır. Dram sevenler için ideal bir film. Şiddetle tavsiye ederim..
Chris Gardner (Will Smith) iki yakasını bir araya getirmeye çalışan bir aile babasıdır. Ailesini ayakta tutmak için cesurca çabalamasına rağmen, beş yaşındaki oğlu Christopher'ın (Jaden Christopher Syre Smith) annesi (Thandie Newton) maddi zorlukların yarattığı sürekli baskı altında direncini kaybetmek üzeredir. Artık dayanamayacağını anlayınca, istemeye istemeye evi terk eder. Artık bekar bir baba olan Chris, yılmadan, bildiği tüm satış becerilerini kullanarak daha iyi kazandıran bir işin peşine düşer.

Yedi Yaşam 'da benim için ayrı yeri olan filmlerden biridir.Ben Thomas(Will Smith), geçmişindeki bazı hatalardan dolayı suçluluk duyan, intiharı düşünecek kadar depresif bir insandır. Kafasında devamlı intihar düşüncesinin dolaştığı Ben, hayatına giren tamamen yabancı 7 kişi vesilesiyle kefaretini ödeme şansını yakalayacak; bu sırada kalp hastalığı olan Emily'de (Rosario Dawson) aşkı bulacaktır.

Romantik sevenler için ve biraz da dramla karısık =
Not:Seni Seviyorum güzel bir kurgusu vardır. Tavsiye ederim.
Güzel ve akıllı bir kadın olan Holly Kennedy, eşi Gery ile oldukça mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Ancak aldıkları bir haber ikisini de derinden etkileyecektir. Gery'nin beyninde tümör vardır ve kurtulma umudu çok azdır. Bunu öğrenen Holly kocasından daha kötü bir ruh haline girer. Kocasını kaybettikten sonra Holly'nin yeniden nasıl iyi olacağını kimse bilmemektedir. Ancak Holly'yi çok iyi tanıyan Gery ölmeden önce sevgili karısına farklı zamanlarda eline ulaşacak şekilde düzenlenmiş bir dizi mektup yazmıştır. İlkini 30. doğumgününde alan ve büyük bir şok yaşayan Holly için bu mektuplar artık bir yol göstericidir. Kocasından hayatını yeniden bağlanmayı öğrenecek ve onun sayesinde kendisinin bilmediği yönleriyle karşılaşacaktır.

Çok etkilendiğim bir film daha var onuda paylaşayım. Muhteşem bir dostluk.
Sanırım kitabıda vardı ama hatırlamıyorum pek.
Duyguların Rengi
3 Cesur kadının şehirdeki katı kuralları ve yerleşik davranışları aralarında gelişen alışılmadık bir arkadaşlıkla nasıl bozduklarının hikayesi anlatılıyor.
1960’lı yılların Mississippi’sinde üç farklı ve sıra dışı kişilikleri canlandıran bu cesur kadınlar, kendilerini tehlikeye atan ve toplumsal kurallara karşı gelen gizli bir yazı projesi sayesinde alışılmadık bir dostluk kurarlar. Beklenmedik bu ittifaktan, önemli bir kardeşlik doğar. Hepsi, onları tanımlayan sınırları aşma cesaretini kendilerinde bulur ve bu sınırların bazen aşılmak için konulduğunu fark eder. Bu, şehirdeki herkesi değişen zamanlarla karşı karşıya getirmek demek olsa bile...