• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İzlediğiniz En Güzel Filmler

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye

August Rush​

Küçükken izlediğim ve dün otobüste denk gelince tekrar bayılarak izlediğim süper ötesi film :) Müzikle uğraşıp bu filmden etkilenmeyecek biri yoktur sanırım. Filmde müzik dehası bir ufaklığın ailesini bulmak için müziği nasıl takip ettiğini ve sevdiğini izliyoruz. Saf, tertemiz bir duygusallığı var filmin, tavsiye edilir :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye

Sil Baştan​

İtörnıl sanş.. itörnıll.. deyip bir türlü tam adı söylenemeyen ama ekmeği çok yenen film :D
Vıcık vıcık bir aşk filmi kesinlikle değil.. ben tavsiye ediyorsam değildir zaten :P
Filmde kendisini unutmak için sevgilisinin hafızasını sildirdiğini öğrenen Joel bu tekniği kendisinde de denemek istemektedir ama tam işlem uygulanırken birden bunu yapmak istemediğini fark eder. Bilinci kapalı olduğu için bunu söyleyemez ve çareyi anılarını bilinçaltında saklamaya çalışmakta bulur.. Film boyunca Joel'in bilinçaltında Clementine ile bir gezintiye çıkıyoruz. Oscarlı filmdir, güzeldir :)

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye

Yeşil Yol

Vizyon Tarihi:17 Mart 2000 (3s 9dk)
Yönetmen:Frank Darabont
Oyuncular:Tom Hanks, Michael Clarke Duncan, David Morse
Tür:Fantastik , Polisiye
Ülke:ABD

Dipnot:Sizi Biraz Eskilere Götürmek İstedim.

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye

Esaretin Bedeli​

Esaretin Bedeli (İngilizce: The Shawshank Redemption), Frank Darabont'un senaryosunu yazdığı ve yönettiği, başrollerinde Tim Robbins ve Morgan Freeman'ın yer aldığı 1994 yapımı Amerikan dram filmidir.

Stephen King'in Rita Hayworth ve Shawshank'in Kefareti adlı novellasından uyarlanan film, masumiyetini iddia etmesine rağmen karısını ve sevgilisini öldürdüğü gerekçesiyle Shawshank Devlet Cezaevi'nde yaklaşık 20 yılını geçiren bankacı Andy Dufresne'in hikayesini anlatır. Cezaevinde kaldığı süre boyunca diğer mahkûmlardan Ellis Boyd "Red" Redding ile arkadaşlık kuran Dufresne, cezaevi müdürünün para aklama faaliyetlerine yardım etmeye başladıktan sonra gardiyanlar tarafından korunmaya başlanır.

Film, gişe hasılatının bütçesini zor karşılamasına rağmen eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve birçok ödüle aday gösterildi. Sonrasında kablo televizyon, VHS, DVD ve Blu-ray üzerinde dikkate değer bir ilgi gördü. Amerikan Film Enstitüsü'nün hazırladığı AFI'nın 100 Yılı... 100 Film listesinin 10. yıldönüm sayısına dahil edildi. IMDb sitesinde 940.000'den fazla kişinin oylarıyla 10 üzerinden 9.3 puan aldı ve gelmiş geçmiş en iyi film seçildi.

Dipnot; Seni de Eklemeden Olmaz Şimdi.. :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
In Time - Zamana Karşı

Tam benlik bir film. Eğer ilk konuda tanıttığım "Açlık Oyunları" adlı fantastik/duygusal tarzda filmlerden hoşlanıyorsanız bunu da çok seveceğinizden kesinlikle eminim.

İnsanlar 25 yaşına geldiğinde yaşam saati başlıyor ve yaşamak için her an dakika bulmak zorundalar. Yine zenginlerin zamana hakim olduğu ve bu zamanı zenginlerden geri almaya çalışan zengin kız fakir oğlan örneği :P

Akşam izledim In Time adlı filmi ve resmen bayıldım :)

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
2012 nin kuşkusuz en güzel filmi bna göre real stell (çelik yumruklar )
o küçük çocuğun babasını izleyişi benim gözlerimi dolduruyor kesinlikle tavsiyem
real_steel-1.jpg

joster arkadaşımı yeşil yol için kutluyorum cd cide tam 20 gün sıra bekleyip izlemiştim hayatımın en güzel filmi

benim öneri olarak diyebileceğim filimler

aşk = Meg Ryan filmleri başı çeker

melekler şehri
14183646vj4.jpg

,yaşam kanıtı,
brad pitt = joe black ,
meet-joe-black_36088.jpg

aksiyon

yeşil fener
green-lantern-main.jpg

wanted

avengers
the_avengers_movie_2012-HD.jpg

savaş ve dramada kesnlikle mel gibson olmalı

birzamanlar askerdik ( bu filmi cd cide 10 gün kadar bekledim )

vatansever
vatansever1ah0.jpg

Düzenleyen yönetici:
Top Bottom