• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bende İz Bırakan Sözler...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
offf...offff....beni çok etkileyen her okuyuşumda gözümde bir damla yaş oluşturan bu söz...kalbimden bir türlü silemediğime...

Yüreğim Seni Çok Sevdiii...O Yürek Talan...O Yürek Yangın yeri...O yürek Seni İsityor Bir Tek Seni...

Canan Tan

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum............................

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
offf...offff....beni çok etkileyen her okuyuşumda gözümde bir damla yaş oluşturan bu söz...kalbimden bir türlü silemediğime...

Yüreğim Seni Çok Sevdiii...O Yürek Talan...O Yürek Yangın yeri...O yürek Seni İsityor Bir Tek Seni...

Canan Tan

Soluksuz okuduğum kitaptı ve bu şiirin bende yeri büyük
2yıl önce okumuştum ve iyiki okudum dediğim bi kitaptı.

Yüreğim Seni Çok Sevdi...
O Yürek Talan...
O Yürek Yangın yeri...
O yürek Seni İstiyor Bir Tek Seni...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Derviş Bir Kucak Elmayla Çayırlar Aşan Bir Genç Kıza Rastlamış.
"Nereye Gidersin Ne Doldurdun Kucağına?" Diye Sormuş.
Uzak Bir Tarlayı İşaret Etmiş Kız.
"Sevdiğim Orada Çalışıyor Ona Elma Götürüyorum."
"Kaç Tane?" Diye Sormuş Derviş.
Kız Şaşkınlıkla "İnsan Sevdiğine Götürdüğü Şeyi Sayar Mı Hiç?" Demiş.
Bu Söz Üzerine Derviş Usulca Kırıvermiş Elindeki Tespihin İpini...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
İnsanLarda GüzeL OLan Yüzdür , Yüzde GüzeL OLan Gözdür.. Ama İnsanı İnsan Yapan AsLında Ağızdan Çıkan Sözdür...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Sen hala hüznü bırak diyorsun, seni bırakmak mı şaka ediyorsun, deyip üstünde durmuyorum… Sadece susuyorum... Sustukça susuyorum… Susadıkça yüreğine, yüreğimi zapt edemiyorum…