Aldatan kadın nasıl belli olur?

Suskun

V.I.P
V.I.P
V0Lok9A.jpg

Aldatan kadın nasıl belli olur?

Ev4h6qD.jpg

1x6ktuq.jpg

Malesef ve malsef ki günümüzde aldatma gayet doğal bir hal aldı. Koca karısını – kadın ise kocasını aldatır oldu hatta ve hatta karşılıklı aldatan çiftler bile var. Aldatan erkeklerin sergiledikleri hal ve hareketleri üç aşağı beş yukarı biliyoruz peki aldatan kadın nasıl belli olur?

Sürekli geçen bir isim

Eğer sürekli yeni iş arkadaşından ya da spor salonundaki hocasından bahsetmeye başladıysa ve konuşmayı sıkılmadan anlatıyorsa. O kişilerle görüşüyor olabilir. Bu isimlerin sizi rahatsız etmesi için sürekli dile getiriyorsa bunda bir yanlışlık arayabilirsiniz.
Sen: “Aşkım yeni bir macera filmi var gidelim mi?”
Sevgili: “Geçenlerde spor hocam gitmiş çok beğenmiş”
Sen: “Kendimi çok yorgun hissediyorum acaba vitamin falan mı alsam?”
Sevgili: “Bende geçen spor hocama aynı şeyi söylüyordum.”
Size paranoyak olun demiyoruz ama eğer normalden fazla o kişilerin adı geçiyorsa dikkat etmenizde yarar var.

Sizi fazlasıyla rahat bırakıyorsa Bütün kadınlar meraklı ve bir erkeğin hayatını ele almaya çalışan kişiliklerdir. Sizinle 7/24 vakit geçirmese bile bir şekilde sizi kontrol eder. Eğer tam tersi oluyorsa artık sizin ne yaptığınıza nerede olduğunuza dikkat etmiyorsa ve sizinle vakit geçirmek için istekli değilse artık ilişkinize bir göz atmanın vaktide geliyor demektir. Tabii ki kendinize ayırabileceğiniz vaktinizin olması güzel birşey ama bir kadın sizle ilgilenmiyorsa şüphelenmeye başlayın.

Kavga için sebep arıyorsa

Eve gelirken tuvalet kağıdını almayı unuttunuz ve 5 dakika içinde sevgilinizle bu konu yüzünden kavgaya tutuştuysanız. Ya da sizinle kavga etmek için her hareketinizi kolluyorsa bu kötüye işarettir. Bu durumda en iyisi olayı erkenden kavrayıp kavganın içine girmemek olacaktır.

Gizemli davranıyorsa

Gizem az miktarda olduğu zaman güzeldir. Ama sevgiliniz sizden herşeyini saklıyorsa ve hergün yeni yeni gizemlerle dolaşıyorsa bu iyiye işaret birşey değildir.
Günün nasıl geçti sorusuna kaçamak yanıtlarla cevap veriyorsa size hiç açılmıyorsa ve dertleri azalmışsa bir kez daha sevgilinizi dikkatle incelemenizi öneririm.

Sıcakkanlı davranmayı elden bıraktıysa

Eğer hayatında başka biri varsa sizinle aranızda soğukluk yaratmak için mesafe koyamaya başlayacaktır. Fiziksel ve zihinsel anlamda. Hem seks yaşamınızda hem de ilişkinizde size uzak davranıyorsa işler yolunda gitmemeye başlamış demektir. Seks hayatından soğumuş olması illaki sizi aldattığına ilişkin bir durum olmayabilir ona dikkat edin.
Burada hislerinize güvenmelisiniz. Çok fazla seks yapmanızda kötüye işaret olabilir o yüzden sinyalleri iyi almaya bakın.

Düzenleyen yönetici:

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Suskun tesekkürler bu yaziyi okudum ve gercekten cok dogru tartisma icin illaki birseyler bahane olur yazida gectigi gibi bir isim dahi bahane ediliyor :((8 bu sadece tartismaya bahane icin bencede :(

Suskun

V.I.P
V.I.P
Aldatmanın kadını erkeği yokki , aynı gafları erkeklerde yapar ama erkeğin elinin kınası olur bu işler.ALLAH kimseyi namusunla terbiye etmesin.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Aldatmaya neden ne diye soru geldi aklıma yazıyı okuduktan sonra. Hem kadın hem erkek oldukça sık aldadır oldu madem aldatacaksınız neden birileriyle ilişkie girersiniz ''her gece barda gönlüm hovarda'' deyip gezin işte kimse kimsenin günahına girmesin bu kadın olsun erkek olsun fark etmez. Yaşama amacımız; şeref, onur,haysiyet ve namus değilmidir? Öyle ise bunu konurmak her iki cins için diyorum neden zor oluyor acaba?Suskun şu sözünü yinelemek istiyorum Allah kimseyi namusuyla terbiye etmesin.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Kimseyi yargılamak yada sorgulamak bana düşmez Suskun ''her koyun kendi bacagından asılır'' yalnız işte bu tür davranışlar toplumda örnek oluyor gençliğin gidiş hatında magazinvari bir yaşayış görülmeye başlıyor buda hayatı laylaylom yaşayan gençliğe neden oluyor. Ne diyelim Allah dogru yoldan ayırmasın :)