Z Kuşağı Oy Kullanmamalı mı?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Hakan Ural’dan tartışma yaratan açıklamalar: “Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin geçmişini bilmiyorsun, bu ülkenin nelerle mücadele ettiğini bilmiyorsun ama oy atıyorsun. Çok üzücü ve ürkütücü değil mi bu?

Sizce haklı mı? Siz bu konu da neler düşünüyorsunuz!

zevzek

zevzek®
Özel üye
Bu ülkede yaşayan oy hakkı kazanmış herkes kullanmalı bence .
Ama bence bu benim fikrimdir tartışma konusu olmasın ben ülke dışında kalan gurbetcilerin oy hakkı olmasına karşıyım kendimde başka yerde hakkım olsa benim içinde geçerli. Atıyorum ben ABD ye etki etmemeliyim. Bu dışlama değil tabiki kesinlikle öyle algilanmasin 🙏

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bu ülkede yaşayan oy hakkı kazanmış herkes kullanmalı bence .
Ama bence bu benim fikrimdir tartışma konusu olmasın ben ülke dışında kalan gurbetcilerin oy hakkı olmasına karşıyım kendimde başka yerde hakkım olsa benim içinde geçerli. Atıyorum ben ABD ye etki etmemeliyim. Bu dışlama değil tabiki kesinlikle öyle algilanmasin 🙏
Aslında bak bu da tartışma konusu olabilir neden bu ülkede yaşamayanlar oy kullanıyor kim oluyorsa olsunlar ya

zevzek

zevzek®
Özel üye
Gerçekten çok zor durumdayız. aileler dağılıyor,hergun cinnet ,batma aliseni katletme haberleri en nefret ettiğim şey halkın ikiye bölünmesi en basiti alkr ,zam gelmiş bı kesim seviniyor . Başka bir şeye diger kesim seviniyor.bizi birleştirecek bir değişim gerekli.