Yüreğinden düşerim diye çok korkuyorum...

Defne

Usta
Sessizce gelmeleri sevdim...
Farkinda olmadan gözlerinde erimeleri, saclarini oksamalari,yüregine akip, benim olan her seyi yüregine birakip kendimi yüregine hapsetmeleri sevdim...
Her gece yildizlara resmini cizerken gözyaslarimi gizlemeleri sevdim...
Seni yüregime kazirken yazilmamis sarkilari söylemeyi sevdim...
uykusuz gecelerimde hayallerime koyup rüyalarimi süsleyisini sevdim...

Dinmeyen hasret,bitmek bilmeyen bir özlemle sarildim yoklugunda gecelere.
Yüregime koydugum sende tanidin beni,tutkunu oldugum gözlerinde erirken bulacaksin beni..

Şimdi bir damla gözyasiyim gözlerinin derinliklerinde.İstersen birak yanaklarindan süzülüp dudaklarinin arasina dolayim, istersen dökülüp yerlere,parcalara bölünüp topraklara karisayim.Yoklugunda nasil ki hüzünler dolarken her gece yüregime, nasil ki yoklugunla her gece yaslar sirdasim olurken, nasil ki yoklugunla yaslar yanaklarimdan süzülüp dudaklarimin arasinda ölürken, ben yavas yavas eriyip yudum yudum tükenirken ne yikilmalarima nede gözyaslarima dur diyemedim.. Ne yoklugunla aglamayi ben sectim, ne seni özlemeyi ben sectim, nede seni sevmeyi ben sectim..

Ayrilik siirleri, ölüm siirleri yazarken hayata nefretle bakip kin kusarken, simdi sevda sözleri yazan yüregime dur diyemiyorum..Yoklugun yüregime prangalar vururken göremeyecegim gözlerini,dokunamayacagim saclarini, erisemeyecegim seni yüregimin en güzel yerine koydum..İstersen cikip git yüregimden, istersen bendeki seni,istersen bendeki benide alip git..Kendime bile söylemekten korktugum seni ne kadar cok sevdigim sözcükleride alip git..

Ben seni birakip gidemiyorum..Nereye gitsem,nereye baksam hep yollarim yüregine cikiyor..
Dedim ya güzelim benim gücüm yok gitmeye, senin gücün varsa git.Giderken bende olan benide alip yüregine koyup öyle git olurmu?...Öyle bir git ki, giderken senli rüyalarimi birak,gökyüzünde dogan yildizimi birak,yazilmamis siirlerimi, söylenmemis sarkilarimi birak,üsüyen yüregimi birak bende kalsinlar..Ben onlari rüyalarima dolan dudaklarinla isitirim, geceleri birak öyle git uykuda kalayim...

Bir gün yüregin burkulursa,kalbin sizlayip gözlerine yaslar dolarsa gel beni uyandir..
Ben senden habersiz yüreginin bir kösesinde uyuyor olacagim, yavas uyandir olur mu ?
Yüreğinden tekrar düşerim diye çok korkuyorum!!!

alıntı

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Herzamanki gibi yine seçkin bir yazı. Paylaşım için teşekkürler.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
10 GIF