Yoruldum Anne Canim Yaniyor sözleri

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
8pTRZ7b.jpg

Canım annem benim yorgunluğumu yüzümden bilirdin ben senin derdini bilemedim annem ama içim yanardı annemde adını koyamadığını birşey var derdim ahhh annem senin derdin varmişda bilememişim anammm
cerezforum,Yoruldum Anne  Canim  Yaniyor  sözleri

Toprak aldımı hiç geri vermiyor ağlıyorsun konuşuyorsun cevap vermiyor benim annem benim geldiğimi duyarda kalkmazmıydın
annemmm ahhh annemm inanamıyorum beni evimizde bekliyor diyorum ama gittin gideli beni hiç aramadın annem bir rüyama gel bir konuş ben iyim de vallahi ağlamayacağım söz annem her gün dua ediyorum gel annem gel diyorum annem yattığın yer seni incitmesin annem

84heZUj.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
l7N1ZbP.jpg

Bir çiçeğin suya ve havaya olan özlemi kadar benimde sana ihtiyacım var Annem

fI7nkJg.jpg

vmNMEVU.jpg

Sonra annesi kızın saçını örmekten vazgeçti.
"Düz olsun" dedi. "Dümdüz".
"Sonra kaderin benzer."
Öyleyse dedi küçük kız. "Ortadan ayır".
"Tamam" dedi anne,.
"Bir yanı hüzün olsun bir yanı tebessüm"
XOXboju.jpg

rG6vubV.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
9IzVX4e.jpg

Annem aklımdan çıkmıyorsunki unutayım sezsiz sezsiz ağlıyorum
jgRJ4hd.jpg

hep annemin bebegidim gozunde ama sen gidince iyice caresiz kaldim ne oldugumu ne olacagimibilemiyorum annem
E5K14ot.jpg

Annem ben senin gözünde hiç büyümedim şimdi anladım büyütmediğimi ben derdim beni çocuk gibi görme deye boyum kadar çocuklarım var derdim şimdide ben anladım ben büyümeşim annem seni coook özlüyorum
7lV1w7y.jpg

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Gözyaşlarını saklarlar

Masum ve buruk bir çocukluk geçirirler. Gece korkup yanında uyuyacakları bir anneleri yoktur. Eve geldiklerinde kendi yemeklerini kendi yaparlar. Beslenme çantalarını kendileri hazırlar. Çamaşırlarını kendileri yıkar. Bunları her yaptıklarında kendilerini eksik hissederler.