• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yogurtcu

emre

Katılımcı
yoğurtcu
bir yoğortcuyla bir manav yan yana esnaflık yapıyorlarmış.
birgün yoğurtcunun terazisi bozulmuş yandakimanava dönerek
*manav kardeş demiş şu benim yoğurdu bir çekermisin demiş
*manavda tabi demiş ne demek manav başlamış pantolonun fermuarlarını açmaya malı meydana çıkartmış hadi demiş yorutcuya şunu kulpundan takta tartalım demiş manav tartmış 3200gr demiş yoğurtcu inanmamış başka bir esnafın yanına giderek bir daha tarttırmış yoğurdu ve gerçekten 3200 gr olduğunu öğrenmiş.derken bir gün hastalanan yoğurtcu iş yerine karısını göndermiş zaten aylardır kocasından iş alamayan kadın ne yapıp edip kendini bir şekilde manava(Peep..!)rmeyi düşünüyormuş.
manavın yanına giderek
*manav demiş senin kantar beni çekermi
gayet efendi olan ve akılından kesinlikle kötülük geçmeyen muhterem manav
*çeker demiş ama size bunu takacak yer yok demiş o yüzden tartamam demiş
*yorutcunun karısı bacaklarının arasını açarak bak demiş burada bir yer var demiş buradan takarsınız bana ve beni tartarsınız demiş.
*manav iyi ozaman demiş aç bacaklarını takayım orayada seni tartayım demiş manav tartma işlemini bitirmiş kadına dönerek 63kg300gr olduğunu söylemiş kendisini(Peep..!)rmeye doyamayan kadın manava dönerek ne olur bir daha tart beni demiş bir daha biir daha derken 5 sefer(Peep..!)rmiş kendini manava ertesi gün olmuş iyleşen yoğutrcu dükkana gelmiş bir bakrac yoğurdu alıp manavın yanına gitmiş
*manav kardeş demiş şu yoğurdu tartsak
*tartarım demiş tartmasına am dün yenge terazinin amını dini dağıttı onu ir tarttım teraziye bir daha ayar tutturamadım demiş....