Yeni Eklenen Oyunlar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bejeweled : İşte benim favori oyunum dolayısıyla tüm rekorlar bende oalcaktır :) MSN de karşılıklı oynanan oyun artık sitemizde rekor ve CTL amaçlı oynanabiliyor :)

Oyunda amaç yanyana renkli taşlara tıklayarak 3 veya daha çok bloğu yanyana getirerek puan toplamak.

Havan batsinn Emi msn de oynamis oyunu kazannmis burda hava atiyor :)) birgun bende yener hava atarim :)))

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bilardo : Bildiğiniz Ameriakn bilardosu :) Daha önce de eklemiştik benzer bir oyunu ama bunun oynanışı daha farklı. Fare kullanmak yeterli.

Tetris2 : Tetris oyununu başka bir versiyonu.

Uçan Daire : Uçan dairenizle mağaradasınız. Yön tuşlarını kullanarak engellere çarpmamaya çalışın.

Uzay Mekiği : Uzayda karşınıza çıkan düşmanlara ateş ediyorsunuz. Fare kullanılarak oynanıyor.

Juggler : Zıplayan topları düşürmeyin. Oynayabildiğiniz kadar puan toplayabilirsiniz. Fare ile oynanıyor.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
:)) bir an kibris geldi aklima kendimi orda hissettim :))) tabiki saka emegine yuregine saglik paylasim icin tesekkürler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Pegz: Damaya benzeyen bir oyun. NEsneleri birbirinin üzerinden atlatarak puan topluyorsunuz.

PcMan Japan : PcMan oyunu vardı bu değişik bir versiyonu :)

Pingu Sports! : Tramlenden atlayan pengueni düşürmeyin :)

Paint Ball : Keyifli bir oyun. Ciddiyetle çalışan insanların arasında ciddiyetsiz nesneler görünyüyo. Vurun onları :)

Pop-Up Killer : Gıcık bir oyun olduğundan emin olabilirsiniz. Açılan pop-up pencereleri fare ile kapatıyosunuz. Sesler iğrenççççç :)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Pegz: Damaya benzeyen bir oyun. NEsneleri birbirinin üzerinden atlatarak puan topluyorsunuz.

oyunun kaldırılmasını talep ediyorum çünkü anlamsız. En az taşı bırakana yüksek puan vermesi gerekirken en çok taşa puan veriyor. saçma olduğundan kaldırılmasını talep ediyorum. hiç oynamadan submit dedim 43 puan aldım :) düşünün artık saçmalığı