• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yeni bir şiir yarışması

Şiir yarışması yapılsın mı?

• Evet

Oy: 6 75.0%
  • Hayır

Oy: 1 12.5%
  • Ben şöyle düşünüyorum. (Fikrinizi beyan ediniz.)

Oy: 1 12.5%

• Toplam katılan
    8

Papatya

V.I.P
V.I.P

Uzun zamandır aklımda ama bir türlü cesaret edip anket açmak nasip olmamıştı.
Bu güzel ve bir o kadar zor günlerde, şiir yarışması yapsak, katılır mısınız? Yeni bir yarışmaya ne dersiniz arkadaşlar? Forum içersinde birbirimizle kaynaşmış, forumu bir adımda olsa ileriye taşımış, belki şiirlerimizle birilerinin kalbine dokunmuş oluruz hep beraber. Belki de bir insan sizin şiirlerinizi okuyup hayata bağlanacak... Bilemeyiz ki... :) Herkesin muhakkak ki zamanı olmuyor olabilir, sadece bazen aklınızdan geçenleri yazsanız, şiire dönüşebilir... :) Biz yeter ki isteyelim, isteyince her şey olur... :)

Burada bizbizeyiz aslında, ne bir televizyona çıkıyoruz, ne de yüzyüze bakıyoruz, kimse yazdıklarını beğenmez kanımca ama önemli olan yarışmaya katılmak... :) Hadi el ele verip yapalım şu yarışmayı...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben yapılmasından yanayım. Benim gibi şiir okumayı fanatizm düzeyinde seven ama yazmaya gelince iki satırı bir araya getiremeyen biri olarak katılmayı düşünüyorum bile. :D

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Bence de yapılsın ben de katılırım :P ama aşk şiiri şartı olmasın lütfennnn o tarz şeyleri okumaktan da yazmaktan da nefret ediyorum :D