Yastığın altına anahtar koymak

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Yastığın altına anahtar koymak :)

Genç kızların geçmişten günümüze gelen adetlerindenmiş. Ben hangi dünyada yaşıyorum bilmiyorum ama benden küçük yengemin kızı tarafından öğrendiğim bir inançtır.

Daha önce hiç kalmadığınız bir evde kalmak suretiyle, o evin anahtarını yastığınızın altına koyduğunuzda, evleneceğiniz kişiyi rüyanızda görürmüşsünüz :P

Ne kadar doğru bilmiyorum ama geçen gün bizim evin anahtarını verdim rüya yatan kişi görmüş bişeyler ama ne kadar doğrudur bilmiyorum :D

Anahtardan beklemek yerine Allah'a dua etmek daha mantıklı bana göre :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bu ne merak yahu :)) Acaba benim hatun kim nerede ne yapıyor :/ Anahtarla bakayım bu gece :P

Ben merak etmedim ki :D halamın torunu merak etti bizim evde denedi :)

Yapmak istersen eğer, daha önce hiç kalmadığın bir yerde kalıp o evin anahtarını yastığın altına koyman lazım :D yoksa göremezsin :P

Ben hiç merak etmiyorum o bulsun beni :D

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
bu kadarcık mıymış olay.. :P
ben denesem misal tüm şartları sağladım.. uykuya dalana kadar acaba kim ne görürüm ki falan filanlı bi yığın düşünceyle boğuşurum.. :) rüyamda ona göre şekillenir doğal olarak.. :)
e şimdi ben kendi yatağımda anahtar filan olmadan yine aynı şeyi düşünerek yattim rüyamda biri tutar der ki evlen benimle.. :P :D
hiç yatmadığım bi evde beni uyku bile tutmaz hem.. :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
bu kadarcık mıymış olay.. :P
ben denesem misal tüm şartları sağladım.. uykuya dalana kadar acaba kim ne görürüm ki falan filanlı bi yığın düşünceyle boğuşurum.. :) rüyamda ona göre şekillenir doğal olarak.. :)
e şimdi ben kendi yatağımda anahtar filan olmadan yine aynı şeyi düşünerek yattim rüyamda biri tutar der ki evlen benimle.. :P :D
hiç yatmadığım bi evde beni uyku bile tutmaz hem.. :D

Bilmiyorum canım inan ki :D
Bu yüzden sorularına cevap olamıcam :P
Ama sen bu kadar soruları kafana taktığın için zaten tutmaz belkide :D
Direk anahtarı koyup uyumaya bakıcan sanırım :P
Misal bahsettiğim kişi iki kere denedi, ikincisini bizim evde :P iki kerede aynı kişiyi görmüş :D ama o kişi kim tanımıyor :D
Bilmiyorum ne kadar doğru :) Ama bana böyle şeyler doğru gelmiyor sonuçta o rüyayıda bize gösteren Allah. Yani sahibinden istemek daha doğrusu :)

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Yastığımızın Altına Anahtar Değilde Başka Bir nesne koyduğumzda kimi görüyor olcaz çok merak ettim simdi :))

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Bilmiyorum canım inan ki :D
Bu yüzden sorularına cevap olamıcam :P
Ama sen bu kadar soruları kafana taktığın için zaten tutmaz belkide :D
Direk anahtarı koyup uyumaya bakıcan sanırım :P
Misal bahsettiğim kişi iki kere denedi, ikincisini bizim evde :P iki kerede aynı kişiyi görmüş :D ama o kişi kim tanımıyor :D
Bilmiyorum ne kadar doğru :) Ama bana böyle şeyler doğru gelmiyor sonuçta o rüyayıda bize gösteren Allah. Yani sahibinden istemek daha doğrusu :)

iş açmış başına.. şimdi bulsun bakalım o gördüğü kim..:D

bende inanmam ..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
iş açmış başına.. şimdi bulsun bakalım o gördüğü kim..:D

bende inanmam ..

Dimi :D düşünsene rüyanda gördüğün değil ama sen rüyandaki diye tüm kısmetleri tep sonrada bu hale gel :P

HneErzR.jpg