yasak ask iddialari

internet arama motorlarındaki yasak aşk iddiaları.....................

Asilsiz karalama iddialarini yayinlamak yasak! ......

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aynen, tam bir deneme tahtasi haline getirilen egitim sistemini, vatanin butunlugune vurilan darbeyi, rusveti en acimasiz sekilde elestiriyorum, asla oyumu alabilecek bi siyasi olusum degil. Ama karalamanin bu kadar ahlaksizca yapilmasina (ayni sey Numan Kurtulmus icin de yapildi) karsiyim. Insanlarin onurlari ie oynamakla gelinecekse bir yerlere gelinmesin... Ulkem adina utanc verici bir zihniyet.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Siyaset, siyaset gibi yapılır.. Bunlar belden aşağı vuruyorlar. Hele bir bayanın namusuna atılan iftira kadar büyük bir günah yoktur...
Siyaset adına yapılan herşeyin mübah olduğunumu sanıyor bunlar.
Nefret ediyorum şu siyasetten...

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Gel de kayıtsız kal... Ya arkadaş bir kişi veya kişiler her hangi bir kurum için, bir kent veya ülke adına veya din adına sorumluluk alıp, ekip arkadaşlarıyla mücadele eder... Kiminin beğenisini kazanır, kiminin öfkesini... Hangi zihniyette olunursa olunsun... Dürüstçe çıkılır sahaya herkes gücünü etik kurallar içinde ortaya koyar, tribün iyi olanı, başarılı olanı alkışlar... Bu durumlar bizlerin iradesine hükmetmeye çalışmaktır... Bizler akıl ve mantık taşımıyor muyuz ? Elbette taşıyoruz... Neredeyse bizlerin adına karar verecekler... Siyaseti bu yüzden sevmiyorum... Ülkemi, insanları, hayvanları, doğayı, kısaca ALLAH ın yarattığı tüm güzellikleri seviyorum... Ama gel gör ki, bu türlü belden aşağı vurmalar hoş değil... Yok daha neler... Hoş değil bu durumlar... Kim bir günah işlemişse elbet layığını bulur, kadın olsun erkek olsun... Böyle siyaset mi olur ? Bence olmaz... Empati kurmayı unutmayalım arkadaş !