Beşiktaş ''Yarın 19.10'da Lokomotiv'i göreceksiniz''

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Lokomotiv Moskova'nın teknik direktörü Igor Cherevchenko, Beşiktaş maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.
UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın konuk edeceği Lokomotiv Moskova'da teknik direktör Igor Cherevchenko ve takımın kalecisi Guilherme basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

"Başa baş mücadele olacaktır"

Söze önce kaleci Guilherme başladı. Tecrübeli kaleci "Beşiktaş gibi bir takım motivasyonlu oynuyor fakat biz daha iyi bir motivasyona sahibiz. Biz iyi seyirci karşısında çok oynadık. Bizim motivasyonumuzu bu durum değiştirmez. Biz lig ile UEFA Avrupa Ligi'ni ayrı tutuyoruz. Bizim yarın Beşiktaş'la başa baş mücadelemiz olacaktır." şeklinde konuştu.

Daha sonra soruları yanıtlayan teknik direktör Igor Cherevchenko, "Biz isteriz ki sakat futbolcularımızı bir an önce hazırlasınlar. Çünkü biz en iyi oyuncularımızdan yoksun bir şekilde Zenit karşısına çıkmak istemeyiz. Sakat oyuncularımın son durumunu döndüğümüzde görebilirim. Bazı futbolcuları getiremedim. 2 gün sonra onlar da takımla birlikte çalışacaklar." dedi.

"Niasse'ye gelen teklifleri dikkate almıyoruz"

Akhisar Belediyespor'dan transfer olan Niasse hakkında çıkan transfer teklifleriyle ilgili de konuşan Rus ekibin hocası, "İyi bir oyuncu olduğunu biz de biliyoruz. Yetiştirdiğimiz oyuncular. Niasse'ye ilgi olması bizi şaşırtmadı. Şu anda Lokomotiv'de oynuyor ve biz teklifleri dikkate almıyoruz. İleride göreceğiz." şeklinde konuştu.

"İyi oyuncuları var"

Mario Gomez ve Quaresma gibi güçlü oyuncuların olduğu şeklinde gelen bir soru üzerine Igor, "Ben kabul ediyorum Beşiktaş'ın forvetinin iyi olduğunu. Hücum oyuncularının iyi olduğunu kabul ediyorum. Biz bu maça uzun zamandan beri hazırlanıyoruz. Takımımızda da hangi oyuncular ne kadar kapasiteye sahip, sorun çıkarabilirler tahmin ediyoruz. Nasıl bir oyun çıkacağını tahmin edebiliriz." ifadelerini kullandı.

"Takım oyunuyla karşı koyacağız"

Beşiktaş'taki oyunculara özel önlem almayacaklarını söyleyen Lokomotiv Moskova'nın hocası, "Futbolcular için özel bir tedbir almayı düşünmüyoruz. Futbol takım oyunudur. Biz takım oyunlarında güçlüyüz. Biz böylece Beşiktaş'ın iyi futbolcularına takım oyunuyla karşı koyacağız." sözlerini kullandı.

"Savunma yaparım diyen antrenör yok"

Sahaya nasıl çıkacakları yönündeki soru üzerine ise genç teknik adam "Hiçbir antrenör ben savunma oynayacağım demez. Yarın 7.10'da Lokomotiv'in nasıl oynayacağını göreceksiniz." sözlerini sarf etti.

Haber Kaynağı: Fanatik