• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

yaren*le katreler

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Kime ne emanet ettiysem ya kırdı ya
kaybetti...
AnLadım ki en güzeL emanet sahibi ALLAH (C.C)

yaren*

Özel üye
Zaman bütün boşlukları dolduruyor bazen gam ile keder ile bazen elden tutan eller ile..

yaren*

Özel üye
1005427_538569156178912_464620849_n.jpg

yaren*

Özel üye
Benim olmadığım kişiliği bana yamamaya ve beni ikna etmeye çalışıyor, itiraz edince de eleştiriye ne kadar kapalısın diyor. Sana kapalıyım....

yaren*

Özel üye
Hayat
akıp giderken
avuçlarımdan
eğilip
yerden
toplayamıyorum
parçalarımı..

yaren*

Özel üye
Babanın ölmesi bir daha hicbir seyin eskisi gibi olmamasıdır..Konu babaya gelmesin diye yeni insanlarla tanısmamaktır...herkesin acını deşmeye calısmasına karsı sabırlı olmaktır...ancak ve ancak rüyada bulusmaktir..kız cocuk olmanıza ragmen babam ve oglum filminde aglamaktan tükenmektir...herkese güçlüyüm imajı çizmektir...üzülme ya bosver ölenle ölünmez hepimizin gidecegi yer orası zaten diyenlerin kafasına vazo gecirmek istemektir...her şarkıda her şiirde her yazida onu hatırlamaktır....basınızda sizi koruyacak birinin olmamasıdır.. mezara her gidisinde ilk defa gitmis gibi kötü olmaktır...ne kadar zaman gecerse gecsin bi türlü inanmamaktır...atılan her adımda acaba babam da böyle olsun istermiydi demektir..sürekli neden ben dedirtir artik o sehirde yasayamamaktır..gözyaslarını icine akıtmaktır...bitmis bir hayat yasamaktır...cennete gitsin diye deliler gibi dua etmektir...babalar gününden nefret etmektir...hatta bayramlar gelmesin diye dua etmektir..seni çok özledim baba......

yaren*

Özel üye

Geçmişinde çok acı çekmiş insanlar bir süre sonra yalnızlık diye bir duvar örerler insanlarla aralarına. Güven duygularını kaybettiklerinden dolayı şüphe duyguları çok güçlüdür. Sözlere olan inançlarını kaybettiklerinden dolayı davranışlara önem verirler. Duyarak değil görerek inanırlar. Aşk üstüne yapılan sohbetlerde pek konuşmazlar ancak sohbete tebessüm ederek katılırlar sadece.
Çay ve şarkılara karşı bağımlılıkları vardır.Bazen birine şans vermek isteseler bile; ürkek bakışları, titreyen elleri ve kulağı sağır edecek iç sesiyle tüm duygusallığını yenilgiye uğratıp, yüreğine inat, tabana kuvvet kaçarcasına giderler. Çünkü bilirler ki; Bir insanın seni ne kadar seveceği yada ne kadar üzeceği döngüsü arasında sıkışıp kalmaktansa tek başınalığın verdiği o huzur her zaman daha sevilesidir...